Українців безплатно навчатимуть, як збирати FPV-дрони. Після перевірки ці БпЛА допомагатимуть військовим на фронті
Команда проєкту Victory Drones спільно з українським виробником дронів Vyriy Drone запустили інженерний онлайн-курс «Народний FPV». Упродовж двох тижнів фахівці ділитимуться знаннями, як зібрати й налаштувати
Що передбачає онлайн-курс
▪️ участь у Zoom-лекціях наживо з Q&A;
▪️доступ до навчальних матеріалів і відео;
▪️доступ до переліку компонентів та обовʼязкових інструментів/матеріалів (їх потрібно буде придбати самостійно);
▪️доступ до спільноти інженерів, де можна радитися, ставити питання, ділитися успіхами.
«Ви отримаєте робочу схему, підтримку, кураторство і будете впевнені, що зібраний вами дрон зможе успішно спалити техніку окупантів. Відеозаписи занять і додаткові матеріали будуть доступні і для випускників. Після проходження курсу ми долучимо вас до онлайн-спільноти інженерів, в якій можна буде обмінюватися досвідом і отримувати консультації», — зазначають організатори.
Теми лекцій
1. Будова FPV-дрона і основні компоненти.
2. Мастхев інструменти і матеріали для збірки. Техніка пайки.
3. Комплектація
4. Практикум: збірка рами, дизайн дрона і пайка моторів.
5. Практикум: розпіновка і пайка електронних компонентів.
6. Фінальна збірка, софт і налаштування, перевірка моторів.
7. Поширені помилки при збірці. 7-, 8- та
Коли старт і як зареєструватися
Навчання у рамках проєкту Victory Drones триває постійно. Наступна група почне свою роботу орієнтовно в середині листопада. Курс триває два тижні й передбачає сім тематичних лекцій. Далі групи стартуватимуть з періодичністю раз на два тижні. Більше деталей та реєстрація — за посиланням.
«Форма для прийому заявок працює постійно, учасників запрошуватимуть до наступних груп у порядку живої черги. Ви зможете потрапити на навчання до кінця цього року.
Участь може взяти кожен. Участь тих, хто ніколи раніше не паяв, вітається. Головне — готовність вчитися. Ми верифікуємо подані анкети, щоб упевнитися, що слухачами є саме українці. Найбільш повно і точно заповнена анкета підвищує ваші шанси на відбір», — додають організатори.
Для тих, хто зацікавився навчанням, радять також переглянути інформацію для самопідготовки. Із додатковими питаннями пропонують звертатися до служби підтримки проєкту: [email protected]
Нагадаємо, в українському війську поширені FPV-дрони — бюджетні та легкі, а ще дуже ефективні в обороні та наступальних діях. Айтівці долучаються до збирання таких дронів власними руками: купують компоненти, паяють, тестують і передають на фронт. Нещодавно DOU поспілкувався з двома ІТ-фахівцями, які збирають дрони для війська, і дізнався, яким є процес і скільки коштують ці «пташки».
Дивіться також: випуск DOU YouTube про те, як працюють наземні дрони-камікадзе та яку роль безпілотні апарати відіграють у війні.
Все про українське ІТ в телеграмі — підписуйтеся на канал DOU
7 коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.