Українська EdTech-компанія Preply відкрила свій перший офіс у США
Заснована українцями EdTech-компанія Preply відкрила свій перший офіс у США та призначила двох топменеджерів. Як повідомляє Forbes, новий офіс розташований у коворкінгу The Malin міста Нью-Йорк. До цього офіси стартапу були лише в Україні та Іспанії.
📌 Деталі
Планують, що до кінця 2023 року в американському офісі працюватимуть понад 25 співробітників. Зараз компанія має орієнтовно 600 фахівців у 30 країнах Європи, Африки, Азії, Латинської Америки та в США. З липня
У Preply також призначили двох нових топменеджерів — маркетинг-директорку Софію Таварес та головного фінансового менеджера Джеррі Кінгкейда. Вони будуть працювати в офісі в Нью-Йорку та відповідати за ребрендинг компанії. Таварес раніше працювала в транснаціональній службі доставки їжі Delivery Hero, де стала ключовою фігурою в переході компанії до IPO, а також у PepsiCo, Cadbury plc, Bacardi, Black & Decker та PetroChina. Кінгкейд мав досвід у логістичній компанії Flowspace та дизайн-компанії Houzz.
Preply хоче розширити свою присутність у США. «До 75% працюючих американців вважають, що навички іноземних мов важливі для їхніх карʼєрних можливостей. Оскільки ми засновуємо свою присутність у США, то з нетерпінням чекаємо, щоб набрати обертів і задовольняти потреби цього працездатного населення, відігравати роль у заповненні конкретної вакансії на ринку праці», — прокоментував Джеррі Кінгкейд.
📌 Контекст
Сервіс для вивчення іноземних мов Preply заснували кияни Кирило Бігай, Сергій Лук’янов та Дмитро Волошин у 2013 році.
У липні
На початку березня
У липні
Оцінку компанії засновники не розголошують. Згідно з даними Dealroom, станом на квітень 2022 року Preply оцінювався у $255 млн. Стартап поки не єдиноріг, сказав в інтерв’ю Forbes у липні
Як пише видання CNBC, Preply зараз активно конкурує з такими популярними платформами вивчення мови як Duolingo, Babbel і Busuu. Компанія використовує машинне навчання, щоб краще організовувати взаємодію учнів і викладачів. Також у Preply анонсували запуск АІ-помічника, який допомагатиме викладачам створювати практичні заняття, граматичні пояснення та починати бесіди.
Зараз на платформі працюють орієнтовно 40 тисяч репетиторів з учнями зі 180 країн світу. Найбільше студентів — із США, Німеччини, Польщі, Великої Британії та Канади.
5 коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.