Український онлайн-інститут Projector виходить на ринок Польщі
Український онлайн-інститут Projector виходить на польський ринок, про це DOU повідомили в компанії. У планах до кінця 2023 року — розбудова локальної спільноти, проведення офлайн-івентів із партнерами, запуск воркшопів та навчальних програм.
👩🏻💻 Деталі
Польський Projector працюватиме за тією ж edtech-моделлю, як і на українському ринку. Студенти навчатимуться онлайн на програмах з акцентом на практиці, роботі з реальними замовниками та за програмою, розробленою з урахуванням специфіки локального ринку.
Навчання відбуватиметься польською та англійською мовами, викладачами будуть експерти та топ-спеціалісти з польського ринку, для пошуку та співпраці з якими залучають локальну команду. Перші курси та воркшопи запустять з тем User Experience та Web Design для рівня beginner та junior. Пізніше до асортименту навчальних програм додасться і контент для middle+ аудиторії.
«Бізнеси під час війни більше не можуть залишатись локальними. Ми всі вже є частиною глобального ринку, бо Україна це частинка європейської спільноти. Тому ми починаємо розбудовувати вільну українську освіту, робити її впізнаваною і сильною — в усьому світі. І починаємо з Польщі, де навчається і працює прекрасне креативне ком’юніті, в тому числі з випускників Projector. Тож ми віримо в те, що зможемо створити тут таку ж драйвову й активну освітню спільноту», — зазначив Олександр Трегуб, CEO та співзасновник Projector Institute.
Вихід на польський ринок для Projector розпочнеться 17 жовтня у Варшаві. Польща стане першим виходом онлайн-інституту на міжнародний ринок. У планах компанії є ще низка європейських країн, співпраця з якими розпочнеться з 2024 року.
Нагадаємо, в інтервʼю для DOU Олександр Трегуб розповів про те, чому кампуси вишів мають стати коворкінгами, а також про амбіцію побудувати сучасний онлайн-університет без впливу радянського минулого.
За його словами, у Projector вчаться понад дві тисячі студентів одночасно. В Україні онлайн-інститут має сім факультетів і понад 120 курсів з маркетингу, розробки, продакт-менеджменту, дизайну тощо. Операційна команда налічує 120 людей, а викладачів — понад 400.
Все про українське ІТ в телеграмі — підписуйтеся на канал DOU
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.