Які списки має надати компанія, щоб отримати бронювання — розʼяснення Мінцифри
Для отримання бронювання від мобілізації компанія має подати поіменний список військовозобов’язаних співробітників, які претендують на бронювання.
Окрім того — довідку про загальну кількість військовозобов’язаних — Форма для заповнення (у цьому документі потрібно вказати лише точну цифру, а не імена й прізвища співробітників).
«Компанія має показати кількість військовозобовʼязаних працівників цифрою, щоб підтвердити, що бронюють не більше 50%. Це має бути довідка від підприємства, як і передбачено в постанові», — прокоментували для DOU в Мінцифри.
У відомстві додали, що на бронювання можуть претендувати лише працівники, оформлені за трудовим договором. Заяви щодо ФОПів і гіг-контракторів не прийматимуть. На запитання DOU, скількох осіб вже подали на бронювання і з яких саме компаній, у Мінцифрі відповіли, що не можуть надати такої інформації.
«Статистику загальної кількості компаній, які вже подалися, ми не ведемо. Кожне звернення розглядаємо індивідуально», — пояснили у міністерстві.
📌 Контекст
У лютому на Урядовому порталі зʼявився порядок бронювання військовозобов’язаних під час воєнного стану. Згодом DOU опублікував детальну інструкцію для компаній, які хочуть забронювати спеціалістів. Зокрема, там була й інформація, що до Мінцифри (окрім інших документів) потрібно подавати:
🔻список військовозобов’язаних співробітників компанії — Додаток 1;
🔻 довідку про загальну кількість військовозобов’язаних — Додаток 2.
Також заступник міністра цифрової трансформації Олександр Борняков поділився алгоритмом бронювання для резидентів та нерезидентів Дія City.
Все про українське ІТ в Телеграмі — підписуйтеся на канал редакції DOU
5 коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.