SoftServe придбала індійську сервісну компанію NewVision Software — скільки там інженерів
Українська сервісна компанія SoftServe придбала індійську компанію NewVision, що спеціалізується на agentic assurance, product engineering та intelligent managed services. Про це для DOU розповіли у компанії.
Компанія NewVision Software була заснована у 2016 році. Головний офіс розташований в індійському місті Пуне. Після придбання до SoftServe приєднаються понад 700 інженерів компанії.
«Дедалі більше клієнтів SoftServe розвивають масштабні Global Capability Centers (GCC) в Індії...Ми розширюємо перелік сервісів та їхню географію так, щоб наші люди й наші клієнти могли отримати доступ до можливостей, які інакше залишалися б поза межами досяжності», — пояснює Chief Finance Officer та Chief Operating Officer, SoftServe Андрій Стицюк.
До SoftServe також доєднуються управлінці з NewVision — СЕО компанії Капіл Годані, COO Балан Рамасвамі та інші керівники. NewVision Software продовжить працювати під власним брендом як компанія, що повністю належить SoftServe.
📌 Про компанії
SoftServe — ІТ-компанія, заснована у Львові у 1993 році. Вона працює у сфері цифрової інженерії та технологічного консалтингу, зокрема розробляє рішення на основі штучного інтелекту, даних і хмарних технологій. Компанія має близько 10 тисяч співробітників і 49 офісів у різних країнах. В Україні у SoftServe працює понад 7000 фахівців.
NewVision Software — компанія, що надає ІТ-консалтингові та технологічні послуги. Вона займається розробкою програмного забезпечення, продуктовою інженерією, керованими ІТ-сервісами та модернізацією ІТ-інфраструктури з використанням хмарних технологій.
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.