Колишній CEO Waze представив нову соцмережу Post. До розробки долучились українські айтівці
Українські спеціалісти з Master of Code Global долучилися до розробки Post — нової соціальної платформи, яку заснував колишній CEO Waze Ноам Бардін.
Як повідомили DOU в компанії Master of Code Global, їхня команда була залучена до розробки Post із самого початку та працювала над продуктом близько 10 місяців. Під час демо-фази проєкту вони створили повноцінну робочу версію веб-платформи з такими основними функціями:
▪️ стрічка з безоплатними/платними статтями й можливістю розгорнути їх для повного перегляду публікації;
▪️ взаємодія з постами: лайки, коментарі, репости;
▪️ базовий редактор для створення постів довжиною 280+ символів із додаванням зображення;
▪️ сторінка профілю користувача і можливість редагувати її, а також перегляд підписників;
▪️ профіль видавця (журналіста) із завантаженою стрічкою новин;
▪️ сторінка налаштувань.
Згодом компанія Master of Code Global разом із внутрішньою командою Post працювала над створенням закритої бета-фази проєкту.
«Наша команда розробила окремі частини Post: реалізувала логіку транзакцій для сервісу платежів, працювала над сторінкою налаштувань, а також над внутрішньою адмін-панеллю для модерації роботи. А тестувальники брали участь у процесах створення та оновлення автоматичних тестів для різних частин проєкту», — розповіли в компанії.
📌 Деталі про Post і Master of Code Global
Post — нова соціальна платформа для мікроблогінгу і преміальних новин. Її створив Ноам Бардін, колишній CEO Waze і віцепрезидент Google з продукту. У листопаді 2022 року соцмережу запустили в закритій бета-версії для обмеженої кількості людей. За ці два місяці платформа залучила більше 400 тисяч користувачів. Зараз соцмережа Post доступна для всіх.
В IT-компанії Master of Code Global працює понад 250 спеціалістів, вона представлена в Україні офісами у Черкасах і Києві. Фокусується на розробці й підтримці розмовних рішень із використанням штучного інтелекту (чат-боти й голосові боти), веб- і мобайл-розробці для великих брендів і стартапів, а також розвитку власного e-commerce продукту.
Все про українське ІТ в телеграмі — підписуйтеся на канал редакції DOU
4 коментарі
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.