Внаслідок російського обстрілу постраждав житловий комплекс в UNIT.City (UPD)

Внаслідок російської комбінованої атаки на Київ 2 червня постраждав житловий комплекс інноваційного парку UNIT.City, а також прилегла вулиця. Про наслідки атаки DOU дізнався з власних джерел.

Будівля ЖК в UNIT.City, що постраждала від обстрілу. Фото зі сторінки засновника компанії Strimco Романа Ланського

Житловий комплекс А07 постраждав від російського удару. Є загиблі та поранені.

«На момент ранку було троє загиблих і під десяток важких, у тому числі мала дитина. Але вже в реанімації, на жаль, не вижила ще мати дитини. Про долю інших поранених мені не відомо», — коментує Роман Ланський, засновник Strimco, який мешкає у цьому ЖК.

Ланський зауважує, що бізнес-частина парку не постраждала. Одна з компаній також підтвердила DOU, що офіс не зачепило.

UNIT.City налічує понад 100 компаній-резидентів, серед яких Bolt, Helsi, ДТЕК, Nova Pay, Snap та інші.




Фото зі сторінки Офісу генпрокурора. Гортайте вбік, щоб подивитися всі зображення

Нагадаємо, що UNIT.City на початку повномасштабного вторгнення призупинив роботу й став хабом для резидентів та мешканців сусідніх будинків. Парк повноцінно повернувся до роботи наприкінці травня 2022 року. Детальніше про це можна почитати за посиланням.

📌 Про атаку 2 червня

Вночі 2 червня росія випустила по Україні 729 ударних засобів, зокрема БПЛА, крилатих і балістичних ракет. Основний удар припав на Київ, під атакою також опинилися Дніпро, Харків, Запоріжжя та Полтавщина.

У Києві в різних районах міста були пошкоджені будинки, нежитлові приміщення, 4 медзаклади. Внаслідок обстрілу пошкоджено виробничий майданчик ДТЕК та енергооб’єкти, через що 140 тисяч киян у трьох районах залишилися без світла. Енергетики вже заживили критичну інфраструктуру та повернули електрику для 110 тисяч осель.

За інформацією міського голови, наразі відомо про шістьох загиблих. Постраждали в столиці наразі 66 людей. Із них — троє дітей. 38 поранених госпіталізували. Люди продовжують звертатися до медиків.


Оновлення від 16:00. Оновили інформацію про постраждалих від російської атаки.


DOU відкрив збір на 10 000 000 грн для корпусу «Хартія», що обороняє Куп’янськ. Участь кожного важлива, приєднуйтесь!


👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному0
LinkedIn

3 коментарі

Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.

Поки що це показує всю ціну тому unit.city — віджали територію заводу (який міг би щось робити для оборони, як було весь радянський час) і половину використали під бетонометри, на решті зробили вид про щось схоже на IT.
Співчуваю конкретним постраждалим мешканцям, якщо вони є, але жити в тих «іноваційних» бетонометрах я б захотів тільки в дуже скрутному становищі.

просто плитка з фасада посипалася

Є апдейт про загиблих і поранених...

Підписатись на коментарі