Матеріали на тему «Відьмак»

RSS

Вийшла Claude Opus 4.8 | Злив нової Siri | Доповнення до «Відьмака 3» — DOU News #252

Євген Ковалевський 1152

📰 У новому випуску DOU News обговорюємо реліз від Anthropic: Claude Opus 4.8 та залучення $65 млрд інвестицій. Також розбираємо злив оновленої Siri від Apple та перші деталі доповнення до культового The Witcher 3 від CD Projekt RED. Дивіться ці та інші новини українського та світового тек-сектору!

Коментарі

все так погано?
🔥 і тут всі ІТ-спеціалісти з Сил Оборони, які свого часу за покликом серця стали на захист Батьківщини, кліпають очима з питанням WTF? 😎 «...HTTP 500. Internal Server Error...» Скільки ця нерівність і несправедливість продовжуватиметься...
Там політ технологи Пол Манафорт та команда в якомусь сенсі геніальну річ зробили — бо до цього моменту крімінал у владі це був рівень виключно тертього світу чи близько до нього : Еквадор, Гайяма, Панама . Потім вони повторили купу прийомів вже із...
З точки зору здорового глузду кандидат — відомий комік і художній керівник виглядав в 100×500 разів краще ніж два рази судимий «поффесор» та доктор наук Объективности ради — комик с зеком не были одних выборах.
Я трішки поправила, дякую, що звернули увагу
Наступними етапами розвитку системи мають стати подальше підвищення автономності, можливість одночасного керування кількома перехоплювачами та інтеграція радіолокаційного наведення для роботи за складних погодних умов.
Так на dou лише українські заходять. Просто старші з 10-20 роками життя в США вже українську давно забули, англійську використовують!
Тобто давайте лишимо по 8 уроків на дей якоїсь срані, бо держава по інакшому не вміє — якщо державі так складно і так дорого то тоді хой зменьшить тривалість навчання до 9 років, а може і меньше і хай уроків буде по 3-4 в день, ті хто хоч щось хочуть...
А медикам потрібно на литині вивчити назву кожної херні в оргнізмі, а музикнатам сольфеджо, а художникам композицію, але це чомусь не вчиться, а от інтеграли вчать, як так?
А те що відбувається у сучасній так званій освіті це сімулякр та профанація, за 11 років дитина не знає і не вміє нічого, взагалі нічого Це в цілому не так, залежить від багатьох факторів.
Вона непотрібна більшості, але деяким спеціальностям вона потрібна. Що з цим робити? Зробити навчання в ВНЗ +2 роки математики? А як дізнатися, чи в змозі ти вивчити вищу математику в принципі?
Одна з задач школи — це профорієнтація (до чого ти придатний), і одна з важливих складових профорієнтації — це розуміння чи зможеш ти взагалі отримати певну освіту.
нікому не потрібні Це і є «загальний розум» АКА абстрактне мислення.
Це в цілому вірно, але на практиці неможливо на рівні масової освіти в поточних реаліях в Україні (я не про війну, а в цілому про стан освіти).
майже ніхто)