Матеріали на тему «Домінікана»

RSS

IT-зимівля в Домінікані. Як облаштуватися, ефективно працювати і встигати жити

Yaroslava Tymoshchuk 20651

У грудні наприкінці 2020-го програміст Нікіта Галкін з дружиною переїхали у Домінікану, щоб провести там зиму. Тут він зумів організувати свій робочий день так, щоб менше, але водночас продуктивніше працювати, встигати жити, насолоджуватися морем, природою, їжею та почуватися здоровішим. До того ж витрати були тут приблизно, як були в Києві. Читайте всі деталі в інтерв’ю. 48

Коментарі

DOU звернувся по коментарі до Genesis, однак компанія наразі не коментує ситуацію.
Я планую написати тему на DOU про мотивацію перепрацювати в Genesis. Ось тут можна підписатися на її публікацію. Проте складно спрогнозувати, чи буде існувати Genesis до того часу, тож поки хоча б збережу посилання на фахівців, яких згадували у FTC.
Nebula — астрологічний застосунок із гороскопами та чатами з консультантами. Належить OBRIO, продуктовій компанії, що розробляє consumer-tech продукти.
Твердження про те, що ці податки сплатили Google, Apple, Valve, Meta, Sony, Etsy та Netflix, є маніпуляцією. Раніше я платив за VPS на Vultr $5, а після введення цього податку почав платити $6. Ці податки фактично сплатили кінцеві користувачі.
ахахах)
Сподіваюсь у Генезісі такі самі гарні юристи, як і маркетологи.
Что за тупой вопрос «сколько компаний платить налог на ..»? Да, бля, все пользователи любого сервиса.
я от сьогодні за кодекс закинув не 100, а 120 долларсів, відчуваю потужність
Гусаки Як завжди
dou.ua/...​tax-ukraine-2025/#3050711 а точно гугл платить?)
На моєму досвіді, і чесно кажучи, на моє здивування НЕ зіштовхнувся з ейджизмом при пошуку. У мене ніде не зазначений вік, і дата народження. І мене навіть ніхто про вік не питав. Мені 35+
Я ніколи не подаюсь на нерелевантні вакансії. CV я вже перекроїв вдоль і поперек. Як можуть бути відгуки на вказані мною приклади, якщо вони розраховані саме на вказану країну — треба фізично там знаходитись.
Коли я шукав більше року тому, то так, відгуки були. Ще раз повторю, що я хз як подаєтесь ви, може це подача з невдало написаним резюме на нерелевантні вакансії.
Судячи з коментів нульовий не тільки в мене. І що, багато відгуків по вакансіях типу remote (US), remote (Germany), etc?
Значить щось не так робите, якщо результат нульовий. Треба глибоко розбиратись, проаналізувати об’єктивно свій профіль, проаналізувати подачі та комунікацію, порадитись із профільними професіоналами і подаватись далі.