Матеріали на тему «Дія City»

RSS

Що змінить Дія Сіті для працівників IT-галузі. Гіг-контракт, договір про непереманювання та інші потенційні нововведення

anonymous 33133

У разі ухвалення законів щодо Дії Сіті IT-індустрію чекають великі зміни. Дмитро Скороход пропонує без популізму розглянути два законопроєкти в деталях. А оскільки DOU є спільнотою IT-спеціалістів, то й аналізувати запропоновані законодавчі норми будемо з позиції рядових програмістів, тестувальників тощо. Отже, що змінить Дія Сіті для працівників IT-галузі? 115

Олександр Борняков із Мінцифри — про Diia City, що не так з податками в ІТ та чому не запустили п’яту групу ФОП

Владислава Зацаринна 16213

Нещодавно з’явилася інформація про нову ініціативу Мінцифри — Diia City. Це вільна економічна зона для креативного бізнесу. Наразі проєкт на стадії обговорення, але вже наприкінці року планують прийняти перших резидентів. Ми поспілкувалися із заступником міністра Мінцифри Олександром Борняковим про новий проєкт, долю минулих ініціатив, проблеми ІТ-індустрії та плани міністерства. 214

← Сtrl 1... 5678910 Ctrl →

Коментарі

Хтось зробив роботу над помилками за останні десятиліття...
у нас по конституции все граждане Украины уже и так равны. ... но некоторые граждане равнее (к) (тм)
Треба більше! більше нема (( вони помирають населення скорочується на 0.5 млн щорічно (( або сьогодні або вже ні коли ...
Ну ми мало чого, а ви можете передати по своїм каналам, щоб за американські грощі це усе не фінансували. тю так то же ж класика )) he may be a son of a bitch but he is our son of a bitch © (tm) ...
Ми на «ти» не переходили. Ти вкотре показав, що ти слабкий в аргументах. Діч написав ти, — коли замість аргументів, зробив ницу спробу пересунути увагу на мою особистість. Так роблять люди, яким ніц що сказати по суті.
От я не знаю хто погодив особисто подію, знаю, що зараз можна будь яку закрити через військовмй стан, це інщі реалії. Чи потрібен задля цього рівень президента — маю великі сумніви.
Жодних образ про прихильників московського колаборанта Зеленського я не писав Про що с тобою розмовляти.... Краще пішов би та розібрався, що таке .env та для чого він потрібен, ніж писав би тут цю діч.
Мені щось здається, що Dou не скаже нам правди щодо тої статистики. Якщо результати обчислень їх не влаштують, — тоді вони їх і не опублікують
Ви самі зізналися: 1) Усі події можна звести до «масонських лож і впливу держдепу США» (кремлівські методичними теж люблять ці теми).
Ну ми мало чого, а ви можете передати по своїм каналам, щоб за американські грощі це усе не фінансували.
1) Як ви любите перекручувати факти)) І ви не можете в аргументи. За вашою логікою, так тут усі пропагують пана Віталія. Чого б це? Та тому що сама подія — це розмова саме з ним. І всі коментатори обговорюють тут саме цю подію, в якій він є гостем.
кажуть їх 2 млн чоловік )) Треба більше! Переможемо злочинну владу що воює з власним народом!
нет зачем мне Зря, смешной анекдот: Идет по лесу циклоп. Тут навстречу ему медведь метётся. Циклоп: — Стоять! Кто такой? — Медведь. — Та-а-ак-сь. Так и запишем: МЕДВЕДЬ. Завтра прийдешь к моей пещере, я тебя буду есть. Вопросы есть?
Не треба себе прирівнювати до громадян України Так я себя ни к кому не приравниваю, у нас по конституции все граждане Украины уже и так равны.
Бо поки у вас на серйозному обмані мене підловити не вийшло Смішно це чути від людини, «професія» (за його ж словами) якої повністю побудована на введенні у оману. Так ви використовуєте Nginx Так, у деяких workloads використовую.