Матеріали на тему «Японія»

RSS

Український стартап Swarmer виходить на ринок Японії — у цьому допоможе розробник Viber

Дарія Подвишенна 819

У Swarmer очікують, що співпраця дозволить розширити використання технологій і вийти на нові сфери — від інфраструктури до безпеки.

Компанія Intellias уклала перший публічний контракт у Японії

Вікторія Осіпова 1166

ІТ-компанія Intellias уклала перший публічний контракт у Японії — з місцевим постачальником картографічних даних Zenrin. Це дасть змогу Intellias розширити свою присутність в Азійсько-Тихоокеанському регіоні.

«Ця країна — найбільший у світі стереотип». Історії українських розробників у Японії про азійське IT та допомогу Україні

Mariia 11261

Ми поспілкувалися з двома українцями, які вже кілька років працюють у Японії. Software Engineer Максим Шаров розповів про особливості місцевого ІТ-ринку, а також основні недоліки та переваги країни. А геймдев-розробник Ігор Ігнатьєв поділився досвідом створення громадської організації Stand With Ukraine in Japan та допомогу японців Україні. 9

Компанія CHI Software відкрила представництво в Японії

Hanna Belovolchenko 779

CHI Software — компанія, яка займається розробкою програмного забезпечення з фокусом на штучному інтелекті, великих даних, хмарних обчисленнях, інтернету речей та вебрішень — відкрила офіс в Японії. Для цього ринку команда реалізувала вже 30 проєктів. 1

Через відключення Internet Explorer 49% компаній Японії не можуть повноцінно працювати

Hanna Belovolchenko 3276

Те, що Microsoft відключила Internet Explorer 15 червня, викликало паніку серед багатьох компаній та державних установ Японії. Вони до останнього зволікали з оновленням своїх сайтів, хоча ресурси були сумісні лише з Internet Explorer. 9

Японський IT-підприємець — про те, чому три роки живе в Києві й чого бракує Україні, а ще про сильні сторони українських розробників

Світлана Тучинська 30090

Хіроші Шібата — чи не єдиний японський ІТ-консультант в Україні. Окрім того, що він керує своєю компанією Аgо-ra ІТ consulting, він є представником Японії в Асоціації ІТ України. Хіроші Шібата поспілкувався з нами про співпрацю Японії та України та поділився думками щодо переваг і недоліків української ІТ-галузі. 30

Работа в Японии: почему я ехал на год, а остался на три

Alexey Lopato 22381

Алексей, Quality Assurance Engineer в Indeed Japan, неожиданно для самого себя получил оффер в Токио. И вот, уже третий год он проживает в Японии и разобрался не только в быте, но и в ІТ-рынке. В статье — о работе, жилье, культуре и даже природе этой восточной страны. 149

Коментарі

Як мало що змінилось, коли люди стверджують, що звільняють україїнські команди або окремих спеціалістів через ризики. Відносно цього також страждає новий найм через знову ж таки небажання нести ризики, пов’язані з розробниками з України.
Останні років десять, в цьому плані мало що змінилося. Тільки трохи більше часу треба.
А якщо перед оплатою в профілі вказати іншу країну, скажімо ОАЕ і платити 5% замість 20%? Принаймні це працювало з еплом
Oleksandr Ivanko, а хто заплатив телеграм-каналу «Підслухано в ІТ»? Бо у них також є новина: «Федеральна торгова комісія подала в суд на Genesis Tech».
як податок не називай, заплатить все одно споживач
Інтерв’ю круте, робота хлопців на фронті — беззаперечний топ і база, але розділ про «патентне озброєння» та суди за копіювання Sting викликає легку посмішку. Ми ж тут на DOU, давайте без маркетингового глянцю.
Мне как бывшему сотруднику одного из проектов Генезис это смешно читать) В целом хорошая компания, много вариантов для роста, лучший соц пакет в стране, крутые образовательные инициативы и тд, много своих плюсов и плюшек для сотрудников (минусы тоже...
За «семью» и двор стреляю в упор 😂
Як правильно сказали ці люди — дуже багато буде залежати від того, чи повернуться мільйони людей в Україну чи ні. Я б ще додав (за умови відкритих кордонів) багато буде залежати від того, скільки мільйонів людей поїде з України назавжди.
Патріотично це отримати звинувачення в введені в оману користувачів та неправомірних списаннях коштів через мережу компаній від фтц.
Класика. Немає що сказати — будемо іти на особистості.
Запитання до представників Genesis — Валерії (Universe), Андрія (Genesis) та Олександра (AMO), які читають цю тему на DOU: чи прокоментувала компанія Genesis цю ситуацію хоча б для власних співробітників у внутрішніх чатах?
Мене дивує теза про те, що DOU «обісрало компанію на рівному місці». Давайте бути реалістами: на Genesis подав до суду федеральний регулятор США (FTC), звинувативши їх у використанні мережі підставних компаній та системному обході антифрод-механізмів.
Oleksandr Ivanko, а хто заплатив виданням «Економічна правда» та AIN?
Запостили — продалися, не запостили — теж продалися. Ви вже якось визначтеся