Матеріали на тему «авто»

RSS

Дія запустила бета-тестування ще двох послуг

Юлія Сабадишина 1396

Українці тепер можуть залишити заявку на заміну водійського посвідчення онлайн, а також швидше отримати витяг про несудимість. Ці дві послуги зараз тестують в застосунку «Дія».

«Пластик тепер не обовʼязковий». В Україні дозволили використовувати електронне водійське посвідчення як основне

Юлія Сабадишина 1314

Українські водії з 14 грудня можуть забути про пластикові посвідчення та використовувати лише електронні аналоги у своєму смартфоні. 7

З червня через «Дію» можна буде розмитнювати авто

Hanna Belovolchenko 2771

Всі українці зможуть розмитнювати авто через «Дію»: полегшену процедуру обіцяють впровадити ще до 1 липня. Про це заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль 1 червня. 4

BlaBlaCar покидає ринок росії. Як стартап допомагає українцям

Анатолій Бабак 537

Французька компанія BlaBlaCar припиняє розвиток свого бізнесу в росії. В Україні, натомість, стартап для поїздок адаптував свою платформу для водіїв-волонтерів та біженців

Зачем нужны стандарты при создании логики автомобиля. Краткое введение в Autosar

Denis Kondratenko 5705

Стандарты существуют, чтобы производители автомобилей могли контролировать работу каждого электронного юнита и автоматизировать сложные связи в архитектуре управления. Один из них — AUTOSAR Classic. Что он из себя представляет и почему стандарты важны при создании логики автомобиля — в статье Дениса Кондратенко, Team Lead в GlobalLogic. 11

DOU Hobby: Ралли, тайм аттак, слалом — доступные дисциплины для автолюбителей-новичков

Валентина Шимкович 13933

Юлия Гриценко, Senior Group Manager в Netcracker, увлекается автоспортом и спортивными машинами. Она рассказала DOU, почему ей нравятся соревнования, и дала подробные инструкции для начинающих, объяснив, с чего может начать айтишник в автоспорте и какие есть доступные для новичков дисциплины. 65

Берегись автомобиля, или о личных транспортных средствах ИТ-шника. Результаты опроса

Oleksandr 19959

2400 украинских айтишников поучаствовали в опросе про автомобили. Нужен — не нужен, стоит — не стоит? Подведем итоги, что же предпочитают программисты. Мобильность и личная свобода против рабства у четырехколесного монстра, пожирающего деньги и время:) 61

Коментарі

Як мало що змінилось, коли люди стверджують, що звільняють україїнські команди або окремих спеціалістів через ризики. Відносно цього також страждає новий найм через знову ж таки небажання нести ризики, пов’язані з розробниками з України.
Останні років десять, в цьому плані мало що змінилося. Тільки трохи більше часу треба.
А якщо перед оплатою в профілі вказати іншу країну, скажімо ОАЕ і платити 5% замість 20%? Принаймні це працювало з еплом
Oleksandr Ivanko, а хто заплатив телеграм-каналу «Підслухано в ІТ»? Бо у них також є новина: «Федеральна торгова комісія подала в суд на Genesis Tech».
як податок не називай, заплатить все одно споживач
Інтерв’ю круте, робота хлопців на фронті — беззаперечний топ і база, але розділ про «патентне озброєння» та суди за копіювання Sting викликає легку посмішку. Ми ж тут на DOU, давайте без маркетингового глянцю.
Мне как бывшему сотруднику одного из проектов Генезис это смешно читать) В целом хорошая компания, много вариантов для роста, лучший соц пакет в стране, крутые образовательные инициативы и тд, много своих плюсов и плюшек для сотрудников (минусы тоже...
За «семью» и двор стреляю в упор 😂
Як правильно сказали ці люди — дуже багато буде залежати від того, чи повернуться мільйони людей в Україну чи ні. Я б ще додав (за умови відкритих кордонів) багато буде залежати від того, скільки мільйонів людей поїде з України назавжди.
Патріотично це отримати звинувачення в введені в оману користувачів та неправомірних списаннях коштів через мережу компаній від фтц.
Класика. Немає що сказати — будемо іти на особистості.
Запитання до представників Genesis — Валерії (Universe), Андрія (Genesis) та Олександра (AMO), які читають цю тему на DOU: чи прокоментувала компанія Genesis цю ситуацію хоча б для власних співробітників у внутрішніх чатах?
Мене дивує теза про те, що DOU «обісрало компанію на рівному місці». Давайте бути реалістами: на Genesis подав до суду федеральний регулятор США (FTC), звинувативши їх у використанні мережі підставних компаній та системному обході антифрод-механізмів.
Oleksandr Ivanko, а хто заплатив виданням «Економічна правда» та AIN?
Запостили — продалися, не запостили — теж продалися. Ви вже якось визначтеся