Матеріали на тему «баг»

RSS

«Програмувати, враховуючи найгірший сценарій»: як розробнику не боятися багів та що для цього робити

Костянтин Різник 2173

«За час моєї практики найдорожчою помилкою через людський фактор був випадок, коли тестувальники забули перейти з Production Environment на QA-environment». Костянтин Різник, Delivery Director в Luxoft, розмірковує над тим, як можна убезпечити себе від багів і що робити, якщо помилка все ж сталась. 1

Service Level Agreement як пігулка від стресу

Nastasia Rovinska 3853

Команда та взаємодія дійсно важливіші за будь-які процеси. Справний продукт дійсно важливіший за вичерпну документацію. Але дорослі команди готові випробувати різні інструменти, серед яких має бути і Service Level Agreement. Настасья Ровінська з компанії CodeIT розповідає, як впроваджувати SLA та чим він може бути корисний команді. 17

Біль тестувальників, або Чому не всі виявлені баги приймаються до виправлення

Olga Berezhna 5560

Щоб зрозуміти, чому не всі виявлені баги беруться до виправлення, потрібно розібратися і з процесом, і з тим, як ставлять пріоритет багам, і як вони надходять на багфікс. Так вважає Ольга Бережна, QA з досвідом роботи у продуктовій компанії, і саме про це вона написала блог. 19

Баг-репорт, за який вам подякують

Андрій Сильчук 28570

Стаття з реальними прикладам баг-репортів буде корисною і QA-інженерам, які безпосередньо створюють баг-репорти, і розробникам, які ці репорти читають і виправляють баги. Сподіваємось, дотримання перерахованих рекомендацій покращить не тільки самі баг-репорти, але й взаємини між учасниками проєктної команди. 43

Коментарі

Скоріше те, що Україна — це неправова, корумпована держава, яка займається бо-зна чим навіть у часи війни. І є наївні як я які сподіваюся на диво, а є ті хто їдуть — не засуджую ні тих, ні тих, а тільки державу і всі попередні влади.
О, про тему www.youtube.com/watch?v=JZpcNgEIWZQ
Да ну, воду заряджали і несли свої грощі в МММ якараз в 90-ті, тобто заучування базових задач не було математичним мисленням і освідчені люди велись на магічне мислення і лохотронні розводки найдрібнішого шахрайського пошибу від Лені Голубкова, зомбоящік...
Найгірше із всього це те, що математика це й основи логіки та основа для критичного мислення.
щоб судили командирів за незбереження людей, а вчителів за те, що ненавчили Тут батьки несуть значно більшу відповідальність як і суспільство.
І президент Гарварду, який був і пастором, намагався істерію приглушити. А его сын, который тоже был пастором, написал пособие, по которому проводили Салемский процесс, поддерживал поиск ведьм.
Неправильно, коли вчителі перетворюють уроки на гру Це рішуче не науковий вислів, сособливо після того як ми ІТ-шники дізнались про іноземні освітні методи та проходили інозмені тренінги наприклад із кібр безпеки або гнучких методологій в менеджементі.
Московські попи добряче впливали і впливають на протиукраїнські настрої, факт. Одного, взагалі на днях спіймали на коригуванні ударів.
Якщо брати Новий Світ, то Гарвард вже більше 50 років був, а на відьом полювали, див. ті ж салемські процеси. І президент Гарварду, який був і пастором, намагався істерію приглушити.
Так воно і є. А який висновок ми з цього можем зробити — захищайте свої права юридично щоб манагери потім не продали все з патрахами. І не писали статті на ваших здобутках
Реаліті шоу!
Московские попы не рулят духовным воспитанием уже больше 100 лет, но всё равно мешают жить современным отечественным попам :-)
цінилось самостійне вивчення Біблії, причому жінками теж. Ты немного путаешь средние века, когда возникли первые университеты, и эпоху Реформации ;-)
Неможливо конкурувати з МІТ, якщо ти не Китай а китай і не «конкурує» )) чіни на стіко тупі що вони не здогаються що коли пишуть у газеті «правда чінів по американські» як то «студенти з міт повернулися до річної чіні» то про що саме вони пишуть ))...
свого не цурались youtu.be/GTo592cukhY а не ніколи нічим не підтвердженими вигадками про життя після смерті. ти маєш на увазі ваш безсмертність українського роду та відновлення споконвічної йде проти Господа Бога як Творця і як усього сутнього?