Матеріали на тему «викладання»

RSS

Із класного журналу — в CRM: чесна історія про зміну кар’єри

Фант Ірина 1422

Історія про те, як учителька англійської, яка колись ставила оцінки та писала методички, опинилася у світі CRM, метрик і NPS. Про шлях від шкільного кабінету до Sales та Customer Success, про сумніви, першу співбесіду, різницю між «пояснила тему» і «підвищила retention», і про те, як педагогічні навички можуть стати найсильнішою зброєю в IT. Це чесний, легкий і надихаючий текст для тих, хто стоїть на роздоріжжі й думає: «А може, спробувати?» 21

Коментарі

Хтось зробив роботу над помилками за останні десятиліття...
у нас по конституции все граждане Украины уже и так равны. ... но некоторые граждане равнее (к) (тм)
Треба більше! більше нема (( вони помирають населення скорочується на 0.5 млн щорічно (( або сьогодні або вже ні коли ...
Ну ми мало чого, а ви можете передати по своїм каналам, щоб за американські грощі це усе не фінансували. тю так то же ж класика )) he may be a son of a bitch but he is our son of a bitch © (tm) ...
Ми на «ти» не переходили. Ти вкотре показав, що ти слабкий в аргументах. Діч написав ти, — коли замість аргументів, зробив ницу спробу пересунути увагу на мою особистість. Так роблять люди, яким ніц що сказати по суті.
От я не знаю хто погодив особисто подію, знаю, що зараз можна будь яку закрити через військовмй стан, це інщі реалії. Чи потрібен задля цього рівень президента — маю великі сумніви.
Жодних образ про прихильників московського колаборанта Зеленського я не писав Про що с тобою розмовляти.... Краще пішов би та розібрався, що таке .env та для чого він потрібен, ніж писав би тут цю діч.
Мені щось здається, що Dou не скаже нам правди щодо тої статистики. Якщо результати обчислень їх не влаштують, — тоді вони їх і не опублікують
Ви самі зізналися: 1) Усі події можна звести до «масонських лож і впливу держдепу США» (кремлівські методичними теж люблять ці теми).
Ну ми мало чого, а ви можете передати по своїм каналам, щоб за американські грощі це усе не фінансували.
1) Як ви любите перекручувати факти)) І ви не можете в аргументи. За вашою логікою, так тут усі пропагують пана Віталія. Чого б це? Та тому що сама подія — це розмова саме з ним. І всі коментатори обговорюють тут саме цю подію, в якій він є гостем.
кажуть їх 2 млн чоловік )) Треба більше! Переможемо злочинну владу що воює з власним народом!
нет зачем мне Зря, смешной анекдот: Идет по лесу циклоп. Тут навстречу ему медведь метётся. Циклоп: — Стоять! Кто такой? — Медведь. — Та-а-ак-сь. Так и запишем: МЕДВЕДЬ. Завтра прийдешь к моей пещере, я тебя буду есть. Вопросы есть?
Не треба себе прирівнювати до громадян України Так я себя ни к кому не приравниваю, у нас по конституции все граждане Украины уже и так равны.
Бо поки у вас на серйозному обмані мене підловити не вийшло Смішно це чути від людини, «професія» (за його ж словами) якої повністю побудована на введенні у оману. Так ви використовуєте Nginx Так, у деяких workloads використовую.