Матеріали на тему «вища освіта»

RSS

Як повертати вступників в Україну і чому Львівську політехніку перетворюють на хаб ядерних реакторів — інтерв’ю з ректоркою

Вікторія Осіпова 17930

Львівська політехніка стала лідером за кількістю рекомендацій на бюджетні місця, залишивши позаду КПІ, Університет Шевченка та інші виші. Яка ситуація з ІТ-спеціальностями, чи є гендерний дисбаланс при вступі, як повернути українських студентів і чи працює моніторинг викладачів — розповідає ректорка Наталія Шаховська. 2

Вища освіта в зоні бойових дій, або Як я писав диплом у бліндажі

Gideon 4474

Військовий та айтівець з позивним Гідеон здобув вищу освіту у непрості часи. Перший курс припав на ковідний 2020 рік, а половина навчання та захист диплома — на період повномасштабної війни. Про те, як написати диплом на війні, Гідеон розповідає у своєму блозі. 11

Яких навичок бракує майбутнім айтівцям і наскільки випускники вишів готові до роботи в ІТ

Olena Koval 9831

DOU поспілкувався з ІТ-компаніями, які наймають джуніорів, з ІТ-школами, до яких приходять навчатися випускники вишів, та із самими випускниками. Ми дізналися, які здобуті в університеті навички є цінними для роботи, а що студенти мусять надолужувати самостійно. 34

Правила вступу до аспірантури змінять через ажіотаж з боку чоловіків призовного віку

Olena Koval 30275

МОН збільшує кількість бюджетних місць на аспірантурі. Водночас контрактне навчання за цим рівнем може бути лише заочної або вечірньої форми, а вони не передбачають відстрочки від мобілізації. 138

Понад 17 тисяч українців цьогоріч вступають на магістратуру за спеціальністю «Інформаційні технології»

Olena Koval 6752

У 2024 році серед 245 тисяч потенційних вступників на магістратуру 17 тисяч вибрали спеціальність «Інформаційні технології». Це третій за популярністю предмет серед тих, хто складає єдине фахове вступне випробування. 2

SoftServe та Харківський національний університет радіоелектроніки запускають оновлену програму «Комп’ютерна інженерія»

Olena Koval 2490

За оновленою програмою студенти вивчатимуть мови програмування, будуть проєктувати хмарні сервіси та мобільні застосунки. А з третього курсу зможуть пройти стажування в SoftServe.

Де в ІТ не важлива вища освіта та чому регулювання ШІ піде на користь бізнесу. Розповідає Олексій Молчановський

Olena Koval 5909

DOU поспілкувався з Олексієм Молчановським і дізнався, чи всім айтівцям потрібна вища освіта за фахом, як заохочувати студентів ІТ-спеціальностей займатися дослідженнями та у чому плюси регулювання ШІ. 2

Коментарі

все так погано?
🔥 і тут всі ІТ-спеціалісти з Сил Оборони, які свого часу за покликом серця стали на захист Батьківщини, кліпають очима з питанням WTF? 😎 «...HTTP 500. Internal Server Error...» Скільки ця нерівність і несправедливість продовжуватиметься...
Там політ технологи Пол Манафорт та команда в якомусь сенсі геніальну річ зробили — бо до цього моменту крімінал у владі це був рівень виключно тертього світу чи близько до нього : Еквадор, Гайяма, Панама . Потім вони повторили купу прийомів вже із...
З точки зору здорового глузду кандидат — відомий комік і художній керівник виглядав в 100×500 разів краще ніж два рази судимий «поффесор» та доктор наук Объективности ради — комик с зеком не были одних выборах.
Я трішки поправила, дякую, що звернули увагу
Наступними етапами розвитку системи мають стати подальше підвищення автономності, можливість одночасного керування кількома перехоплювачами та інтеграція радіолокаційного наведення для роботи за складних погодних умов.
Так на dou лише українські заходять. Просто старші з 10-20 роками життя в США вже українську давно забули, англійську використовують!
Тобто давайте лишимо по 8 уроків на дей якоїсь срані, бо держава по інакшому не вміє — якщо державі так складно і так дорого то тоді хой зменьшить тривалість навчання до 9 років, а може і меньше і хай уроків буде по 3-4 в день, ті хто хоч щось хочуть...
А медикам потрібно на литині вивчити назву кожної херні в оргнізмі, а музикнатам сольфеджо, а художникам композицію, але це чомусь не вчиться, а от інтеграли вчать, як так?
А те що відбувається у сучасній так званій освіті це сімулякр та профанація, за 11 років дитина не знає і не вміє нічого, взагалі нічого Це в цілому не так, залежить від багатьох факторів.
Вона непотрібна більшості, але деяким спеціальностям вона потрібна. Що з цим робити? Зробити навчання в ВНЗ +2 роки математики? А як дізнатися, чи в змозі ти вивчити вищу математику в принципі?
Одна з задач школи — це профорієнтація (до чого ти придатний), і одна з важливих складових профорієнтації — це розуміння чи зможеш ти взагалі отримати певну освіту.
нікому не потрібні Це і є «загальний розум» АКА абстрактне мислення.
Це в цілому вірно, але на практиці неможливо на рівні масової освіти в поточних реаліях в Україні (я не про війну, а в цілому про стан освіти).
майже ніхто)