Матеріали на тему «відео»

RSS

Кто такой Engineering Lead: про собеседования, задачи, зарплату и команду. Видеоинтервью с Юрой Ткаченко из WIX

Юра Федоренко 6257

Представляем новую рубрику «Что потом...?». В первом выпуске разговариваем с Юрой Ткаченко, Engineering Lead в WIX. Юра как раз один из тех, кому в определенный момент стало скучно просто кодить и захотелось взять на себя больше ответственности. Что из этого получилось и почему больше ответственности не равно больше зарплата, смотрите и слушайте в интервью.

«Достойный уровень зарплат — это гигиена». Владислав Чечеткин, основатель Rozetka — о зарплатах выше рынка, развитии ІТ-команды и о том, готов ли продать бизнес

Юра Федоренко 26260

Rozetka — интернет-магазин № 1 в Украине. На рынке он уже 16 лет, сегодня здесь работает более 5 тыс. сотрудников, из них 500 — ІТ-специалисты. Мы поговорили с основателем Rozetka Владиславом Чечеткиным о том, как выглядят ІТ-процессы в компании, насколько сложно конкурировать за таланты, как развивают сотрудников и еще немного о зарплатах, полиграфе и ценностях компании. 41

DOU Ревізор в TemaBit Fozzy Group: мобільні хаби і медитаційна кімната для майже 500 ІТ-спеціалістів у Києві (ВІДЕО)

Kseniia Rastvorova 12493

Цього разу DOU Ревізор завітав до TemaBit! Це ІТ-бізнес в структурі Fozzy Group — торгово-промислової групи та українського ритейлера з понад 700 торговельними об’єктами в Україні, що була заснована у 1997 році. Команда розробила понад 80 відсотків програмного забезпечення, яке використовують такі компанії Fozzy Group, як Сільпо, Фора і Justin. Сьогодні TemaBit Fozzy Group налічує майже 1000 спеціалістів. 9

«Цінність розробника — не рядок коду». Дмитро Волошин, СТО Preply — про шлях до 250 співробітників, найм інженерів у Європі та мрію про багатомільярдну компанію

Юра Федоренко 13351

У березні стало відомо, що український стартап Preply залучив $35 млн інвестицій від бізнес-ангелів. Напередодні цієї події ми записали велике інтерв’ю з кофаундером і СТО Preply Дмитром Волошиним. Ми поспілкувалися з ним про найм розробників у Європі та у чому їхня перевага, про умови праці та опціони для співробітників і, звісно, про технічний бік Preply та мрію побудувати багатомільярдну компанію. 44

Григорий Бакунов (bobuk) — о переезде в Киев, работе CTO в Parimatch Tech и особенностях украинского ИТ

Юра Федоренко 26657

Сегодня мы в гостях у СТО компании Parimatch Tech — Григория Бакунова. Также он, наверное, более известен как @bobuk, как директор по распространению технологий «Яндекса», как ведущий подкаста «Радио-Т». С прошлого лета Гриша живет и работает в Киеве. И мы встретились с ним, чтобы обсудить, как он попал в Parimatch Tech, что интересного заметил на украинском ІТ-рынке, ну и, конечно, поговорили немного о личном. 162

«Майже всі працівники стали власниками частини NVIDIA». Директор NVIDIA в Україні Василь Пастернак — про те, чим займається місцевий R&D-офіс, про розвиток інженерів і чому досі пише код

Юра Федоренко 10294

Мало хто знає, що вже майже рік у Києві працює R&D-офіс Nvidia. Ми поспілкувалися з керівником київського офісу Василем Пастернаком про те, навіщо Nvidia офіс в Україні, про умови роботи в компанії та реальні акції для співробітників, плани щодо зростання, а також чому хард скіли для інженера — далеко не першочергові. 28

«У Google закінчувалися відеокарти через нас». СТО Reface Олесь Петрів — про те, як не стали «апкою-одноденкою», зросли на 100 людей за рік і навіщо 7 фаундерів

Юра Федоренко 8736

Український стартап Reface — чи не найгучніший застосунок минулого року. Ми поспілкувалися зі СТО Reface Олесем Петрівим, який є співзасновником компанії і відповідає за всю технічну частину продукту. У відеоінтерв’ю він розповів, навіщо їм так багато фаундерів і як ділили частки, що под капотом і як витримували пікові навантаження, що змінилося зі зростанням компанії і де знаходять ML-спеціалістів. А також чи готовий Олесь покинути свою посаду та за яких умов. 11

На Шри-Ланку за досягнення цілей та в Нью-Йорк за 10 років у компанії. Як організовано закордонні подорожі ІТ-команд

Редакція DOU 14085

Закордонні поїздки — не рідкісна практика в IT-компаніях. Тож ми вирішили розпитати компанії та з’ясувати, чому і куди їздять, за що спеціалістам можуть організувати поїздку в якості винагороди, хто оплачує відпочинок та що в програмі. 34

DOU Ревизор в Харькове: «Брутальная студия Plarium» + ВИДЕО

Kateryna Drobot 36966

Компания была основана в 2009 году. На данный момент у Plarium 8 офисов в 5 странах мира. Глобально по Украине в компании работает 700 специалистов. В Харьковской студии — 518 сотрудников, 209 из них — технические специалисты. 55

DOU Ревизор в Харькове: «Новый панорамный офис SoftServe» + ВИДЕО

Kateryna Drobot 28690

Весь офис SoftServe — это 1350 кв. м просторного помещения с мансардным этажом, где размещены несколько рабочих зон, рассчитанных на команды из 7-10 человек, кабинеты и переговорные комнаты. Основное помещение на первом этаже выделено под open space, где работает бОльшая часть технических специалистов компании. 55

DOU Ревизор в Lucky Labs: «Трехэтажная лаборатория игр» + ВИДЕО

Kateryna Drobot 22416

Большинство рабочих помещений в офисе Lucky Labs — это кабинеты, рассчитанные на команды из 15-20 человек. А вот весь третий этаж — это мансардное open-space пространство. Основные зоны отдыха вынесены в подвальное помещение. 30

DOU Ревизор во Львове: «Маленькая Голландия в офисе Symphony Solutions» + ВИДЕО

Kateryna Drobot 24346

В преддверии новогодних праздников команда DOU Ревизор отправилась в культурную столицу Украины, чтобы сделать обзор офиса Symphony Solutions. Это молодая европейская компания, основные офисы которой находятся в Амстердаме (Нидерланды) и во Львове. Компания была основана в 2008 году. Сейчас здесь работает около 250 специалистов. 60

DOU Ревизор в The App Solutions: «трехэтажный особняк в стиле фьюжн» + ВИДЕО

Kateryna Drobot 20633

В этот раз DOU Ревизор побывал в офисе The App Solutions — IT-аутсорсинговой компании, занимающейся разработкой мобильных приложений. Компания была основана этой зимой. К ее запуску основатели активно готовились с лета-осени 2014. Сейчас в команде 19 человек, но она продолжает быстро расширяться. 46

DOU Ревизор в Одессе: «Прибрежный офис Provectus» + ВИДЕО

Kateryna Drobot 16765

В этот раз DOU Ревизор побывал сразу в двух одесских офисах Provectus — ИТ-аутсорсинговой компании, специализирующейся на разработке ПО для корпоративного сегмента, мобильных платформ и WEB по всему миру. 32

← Сtrl 1... 192021222324 Ctrl →

Коментарі

Та будь який розумний сіньйор спокійно доходить до цієї суми, а далі вже важче
Якщо вже українці мають вчитися адаптуватися до поглинання — то є і друга сторона, вчитися працювати не тільки за зарплату а за суттєву кількість опціонів з умовою виплати при екварингу.
ЗЫ: от скажімо Україна ж хоче створити (опять) атомну бомбу? ... чого би для зацікавлення школярів задачами фізики та показання де там математика не поставити школярам цю задачу ось нам треба створити атомну бомбу і як же ж нам це зробити?
якраз тут мімо крокоділ з подачі на доу як виглядає технічні курси в Україні На Prometheus стартує безплатний курс з фізики для дорослих — що у програмі Що буде у програмі Курс складається з вступу та двох модулів: «Електроприлади», де буде...
Мати хоч якість групові проектні завдання які тривають більше ніж 45 хвилин уроку (наприклад на семестр) з презентацією.
Але знову ж таки — ресурси і фінансування. В Україні покращення можна робити набагато простіші — наприклад мати в кабінеті хімії хоч щось крім лакмусового паперу для хоч якихось керованих експериментів.
ви всі завідуєте просто! ))
А медикам потрібно на литині вивчити назву кожної херні в оргнізмі то є має сенс тоді не треба буде по рік засвоювати мову щоб пристосувати використання іноземних ф-16 на полі бою над Україною доки на протязі цього року проста піхота там на полі активно...
то як ти зможеш знати, іти тобі вчитися, наприклад, на інженера-конструктора, чи тебе виженуть ще до першої сесії?
це профорієнтація (до чого ти придатний) для цього треба повернути дпю досааф тощо ))
не вмієте не можете дайте це робити іншим youtu.be/LI2bIVbFevM ... і у цьому якраз уже і геть актуальна уже проблема бо ж отіх «інших» дайте це робити іншим хто вміє і хоче.
використовувати наявних вчителів та бути максимально незалежною від кваліфікації вчителя то є на справді дуже погано бо тут і виникає та сама підміна понять яка виникла ще за ссср коли власне «педагогіку» як саме «навчання» замінили саме «дресуванням»...
а треба навпаки спочатку стільці потім гроші?
кляті ухилянти! ((
все так погано?