Матеріали на тему «дайджест вакансій»

RSS

Дайджест цікавих вакансій № 173

Sergii Voloshyn 5926

У випуску: Beetroot Academy, Digitcapital, Культурний Проект, Code Club UA, Безпілотник для 79-ї аеромобільної, Центр Протидії Корупції, Райффайзен Банк Аваль, Український гідрометеорологічний центр, ДП «Інформаційний центр», Looksery. 9

Дайджест цікавих вакансій № 166

Sergii Voloshyn 5387

У випуску: PM Media, Регіональний фонд благочестя, 4A Games, Plugmee, НВП Радій, Полтавський алмазний інструмент, Житомирська кондитерська фабрика, Новий Стиль, комп’ютерно-технологічний коледж. 7

← Сtrl 123456...10 Ctrl →

Коментарі

Геніально! Браво!
пан Віталій ніякий не журналіст — а політичний агітотор. Віта́лій Едуа́рдович По́ртников (нар.
чому ви формулюєте питання так, ніби SMM — це щось погане? Якщо він зможе екстраполювати «свою захмарну SMM-ність» на рівень України в контексті зовнішніх мілітарі\діджитал ринків та інших країн, то це кому від цього буде погано?
Ну, по-перше, зелена влада ще ніби не позбавила нас свободи слова, тому я можу писати все що думаю (так само, як і ви). По-друге, у мене непогана пам’ять, я плюс мінус пам’ятаю каденції минулих міністрів оборони, і вмію складати два плюс два.
Але прогресу передували кораблі з християнами После — не значит вследствие, это основы логики :-) Такі помилився, на цілих три роки. Ну штош. 2026-100 = 1926, ошибся на 53 года. Это основы математики :-)
а в чому саме полягає ефективність Федорова? можливо у захмарній SMM-сті?
не буду стверджувати що він якийсь поганий міністр оборони, але все ж хочеться зрозуміти методологію визначення його одним з самих ефективних міністрів оборони в принципі Зрештою як взагалі людині на вашому рівні інформації можна схожі висновки...
Стоп а Портніков типу не лобіст Європейскої солідарності і особисто Петра Порошенко ? Щодо корупції нагадаймо про справу свинарчуків. Якщо про політичну корупцію — то саме Петро Порошенко один із спів засновників партії регіонів.
77% від 2021го, технічно не 15к а десь 17к. ecofin.in.ua/statistics/inflation
Натякаєте — що уся медійна подія, по факту є політичною передвиборчою агітацією і по суті до ІТ має лише побічний дотик, де головне щоби скспільсво дізналось, що пед кервіництвом зелених було створено цифровізацію ? Бо якось ніякого Apple 2 із iPhone...
Підчас перегляду згадався мені старий анекдот: — Тато, а ти в школі бився? — Ну звісно бився! — А ти всіх побив? — Ну звісно всіх! — А ти не міг би більше до мене в школу не приходити?
При усій повазі пан Віталій ніякий не журналіст — а політичний агітотор. Журналіст надає суспільству : об’єктивну точну збалансовану картину подій, щобі люди робили висновки самостійно.
Ну, виглядає так, що цей текст несе в рази більше пропаганди, ніж те, як намагаються описати Федоренко в деяких коментах.
Це не «скандал», — це гарний приклад, як Розумна людина, пан Віталій, так чудово порвав зелене шапіто на сцені!)
Скільки можна рекламувати ФСБшну помийку тєлєґрам, де ФСБ читає усі ваші листування, і пише одну пропаганду?..