Матеріали на тему «домен»

RSS

Процес моделювання предметної області. Гайд для бізнес-аналітиків

Ілля Шаповал 5932

«Тема пресейлів стає все актуальнішою, адже український ІТ-аутсорс дещо втратив клієнтів останнім часом і багато компаній налягли на залучення нових». Ілля Шаповал ділиться технікою, яка може допомогти тим, хто задіяний у пресейлах, швидко зануритись у новий для себе чи компанії домен. 16

Коли коду недостатньо: чому важливо інвестувати в знання свого домену

Oleksandr Viter 4549

Senior Software Engineer Олександр Вітер ділиться історіями з різних періодів кар’єри, колективів та проєктів, об’єднаних спільною ідеєю — чому важливо інвестувати в знання свого домену. Діліться у коментарях своєю думкою, чи достатньо лише кодити на проєкті. 5

Коментарі

Не тільки. Ще питання, що саме вважати добрим плодом, бо прогрес чи цивілізація чудово існують і поза християнством. Питання, чи хочеться там жити, то вже інше питання.
Пан Віталій показав чудовий рівень цікавої та розумної розмови. На відміну від зеленого шапіто його співрозмовника...
Я вже писав, що окупація це завжди біда для народа. Але й можливість взяти щось добре і провести правильні зміни всередені суспільства.
Вот видишь, прогресс возможен и без христианства :-) Але прогресу передували кораблі з християнами, які не сподобались японцям. І заборона переслідувань християн була однією з вимог окупантів, яку вимушені були задовольнити.
А чому пан Юрій стояв, склавши руки, — наче як взагалі стороння людина, або підліток, що завинив, а не як учасник розмови? То мо, йому й не тре було приходити на розмову з паном Віталієм?..
Система, яку заклали індійці не витримала ні ісламської, ні британської експансії. Окупація це завжди біда для народа з горою трупів і поглибленням страждань. Але це і можливість перейняти якісь корисні практики, звільнитись (умившись кров’ю) та розвиватись.
Дивлюся всі проекти Юри, так само як дивлюся більшість інтерв’ю і соло Портнікова, обох поважаю.
Портніков молодець, дуже цікаво було послухати. На голову вище співбесідника і тому дивно що Портніков погодився прийти.
1) Взагалі-то там сказали Богу «так». У мусульман той самий Бог, що і у юдеїв чи християн. Там не визнали Христа Спасителем і не визнали Трійці. 2) Я не декларую універсальним правилом, бо чітко прописую власний смак.
Якщо нема надприродного Бога, його місце займуть земні персонажі, які вимагатимуть собі божественних почестей. От ким були царі, Ленін, Сталін, Гітлер, Путін? Чимось на кшталт фараона. Чи можуть такі держави процвітати? Так.
Єдине, про що можна говорити, так це про більшу вірогідність того, що свідомі християни принесуть більше доброго плоду.
Протестанти приймають рішення про хрещення в дорослому віці. Католики охрещують дітей, а в дорослому віці приймають рішення про конфірмацію (миропомазання).
👽 Костянтин Корсун так проаналізував «інтерв’ю» зеленого стендапера із Віталієм Портниковим на DOU day, що мені залишилось тільки перепостити це: Я не так шоб фанат Віталія Портнікова, але із задоволенням подивився його розмову із федорівською сучкою...
Це відверта брехня і ви це знаєте. Навпаки, цим законопроектом зелені мародери забирають із оборонного бюджету 40 млрд гривень на єбачки, дороги і іншу корупційну муть боса мафії Зеленського. А ви, нешановні ДОУ, подумайте, що зелена наволоч не нахавжди.
Ты не ответил на прямой вопрос :-) З.Ы. Ви в 1980-2000 роках жили в УРСР/СРСР? Исторический ликбез: Союз распался в 1991, в том же году, чуть раньше, перестала существовать УССР. Поэтому до 2000 года жить в УССР/СССР я никак не мог :-)