Матеріали на тему «знайомства»

RSS

Шахраї відправляються у «Скамерленд». Як мінімізувати скам в онлайн-знайомствах завдяки модерації

Anna Nevgad 3391

Тема фроду та скаму актуальна для багатьох B2C-продуктів в різних нішах, чи то дошки оголошень, чи онлайн-знайомства. Анна Невгад розповідає про досвід боротьби з шахраями та про зміни в роботі сервісу, які ефективно протидіють фроду. 11

Коментарі

Я трішки поправила, дякую, що звернули увагу
Наступними етапами розвитку системи мають стати подальше підвищення автономності, можливість одночасного керування кількома перехоплювачами та інтеграція радіолокаційного наведення для роботи за складних погодних умов.
Так на dou лише українські заходять. Просто старші з 10-20 роками життя в США вже українську давно забули, англійську використовують!
Тобто давайте лишимо по 8 уроків на дей якоїсь срані, бо держава по інакшому не вміє — якщо державі так складно і так дорого то тоді хой зменьшить тривалість навчання до 9 років, а може і меньше і хай уроків буде по 3-4 в день, ті хто хоч щось хочуть...
А медикам потрібно на литині вивчити назву кожної херні в оргнізмі, а музикнатам сольфеджо, а художникам композицію, але це чомусь не вчиться, а от інтеграли вчать, як так?
А те що відбувається у сучасній так званій освіті це сімулякр та профанація, за 11 років дитина не знає і не вміє нічого, взагалі нічого Це в цілому не так, залежить від багатьох факторів.
Вона непотрібна більшості, але деяким спеціальностям вона потрібна. Що з цим робити? Зробити навчання в ВНЗ +2 роки математики? А як дізнатися, чи в змозі ти вивчити вищу математику в принципі?
Одна з задач школи — це профорієнтація (до чого ти придатний), і одна з важливих складових профорієнтації — це розуміння чи зможеш ти взагалі отримати певну освіту.
нікому не потрібні Це і є «загальний розум» АКА абстрактне мислення.
Це в цілому вірно, але на практиці неможливо на рівні масової освіти в поточних реаліях в Україні (я не про війну, а в цілому про стан освіти).
майже ніхто)
деградація системи державного управління. Будь-яка людина втрачає зв’язок з реальністю, коли занадто довго перебуває у владі.
Там була інша реальність так звана економіка блата, тому інша соціо-кеономічна система не ясна народу по сьогодні, навіть імперіалістична війна яка виникла чітко по теорії марксизму (классичний марксизм не дає відповіді що робити, бо як виявилось так...
це цікаво