Матеріали на тему «зустріч»

RSS

О встречах

Max Ischenko 16

Мне уже пришло на мыло несколько претензий по поводу «закрытости» тусовок. Прошу прощения за неорганизованность, постараемся впредь таких проколов не допускать и договариваться заранее. 1

Встреча

Max Ischenko 32

В пятницу состоялась первая встреча подписчиков ua-devtalk. Может быть из-за лета, может быть из-за поспешной организации, а может в силу совсем иных причин, но пришедших было совсем немного (6 человек) и практически все оказались друг с другом знакомы. Так что получилось, что называется, общение в тесном кругу.

← Сtrl 12 Ctrl →

Коментарі

ахахах)
Сподіваюсь у Генезісі такі самі гарні юристи, як і маркетологи.
Что за тупой вопрос «сколько компаний платить налог на ..»? Да, бля, все пользователи любого сервиса.
я от сьогодні за кодекс закинув не 100, а 120 долларсів, відчуваю потужність
Гусаки Як завжди
dou.ua/...​tax-ukraine-2025/#3050711 а точно гугл платить?)
На моєму досвіді, і чесно кажучи, на моє здивування НЕ зіштовхнувся з ейджизмом при пошуку. У мене ніде не зазначений вік, і дата народження. І мене навіть ніхто про вік не питав. Мені 35+
Я ніколи не подаюсь на нерелевантні вакансії. CV я вже перекроїв вдоль і поперек. Як можуть бути відгуки на вказані мною приклади, якщо вони розраховані саме на вказану країну — треба фізично там знаходитись.
Коли я шукав більше року тому, то так, відгуки були. Ще раз повторю, що я хз як подаєтесь ви, може це подача з невдало написаним резюме на нерелевантні вакансії.
Судячи з коментів нульовий не тільки в мене. І що, багато відгуків по вакансіях типу remote (US), remote (Germany), etc?
Значить щось не так робите, якщо результат нульовий. Треба глибоко розбиратись, проаналізувати об’єктивно свій профіль, проаналізувати подачі та комунікацію, порадитись із профільними професіоналами і подаватись далі.
Мені вдалося знайти поточний прямий контракт на Djinni. Періодично пишуть на лінкедині. Товариш також знайшов через лінку. Логіка підказує, що також закордонні дошки оголошень можуть допомогти.
Те, що Дію зламав 19-річний чеченець, це дуже велике визнання генія Федорова.
Панове, ваша спроба козирнути цифрою у $10 млн винагороди за хакера Аміна Стігала — це просто найкращий автогол цього треду )). Ви хоч поцікавилися хоч по приколу, кому Держдеп США виписує такі цінники?
Яким це чином? Щось за останні декілька місяців нуль відповідей від прямих контактів.