Матеріали на тему «Кіпр»

RSS

Genesis відкрила представництво в Польщі, а в планах — тимчасовий офіс на Кіпрі

Анатолій Бабак 2727

Українська ІТ-компанія Genesis відкрила офіс на 200 місць у Варшаві (Польща). Також компанія планує організувати тимчасовий офіс на Кіпрі, повідомив СOO Genesis Артем Копанєв.

Релокація на Кіпр. Про те, чому не варто погоджуватися на зарплату меншу як €3000, про занедбані будинки та можливість отримати громадянство

Анатолій Бабак 23831

Project Manager у сфері фінтех Олег Северянов 8 років тому релокувався на Кіпр, живе й працює в Лімасолі. Він розповів про нюанси пошуку житла, особливості ІТ-ринку та схожий на український менталітет місцевих жителів. Також Олег пояснив, кому на Кіпрі не обійтися без власного авто, чого не варто їхати сюди як на тимчасові заробітки та чому тут краще не хворіти. 49

Українська IT-компанія Yalantis відкрила офіс на Кіпрі: є можливість для workation

Анатолій Бабак 6023

Українська ІТ-компанія Yalantis у грудні 2021 року відкрила свій R&D у місті Ларнака на Кіпрі. Трьохповерховий офіс розробки знаходиться неподалік аеропорту, на центральній набережній міста. Також є можливість для workation, адже компанія компенсує 10-денне проживання в апартаментах спеціалістів та їх сімей, повідомили DOU в Yalantis. 5

DOU Ревізор в Crello на Кіпрі: dog friendly офіс навпроти моря (ВІДЕО)

Kseniia Rastvorova 8557

Цього разу DOU Ревізор завітав до Crello — українського стартапу, заснованого у 2016 році, що розробляє графічну платформу для недизайнерів, які хочуть створювати графіку та анімацію. Офіс зовсім невеличкий і розташований у Лімасолі. Дивіться з нами ревизію у Crello. 12

Коментарі

Ну, виглядає так, що цей текст несе в рази більше пропаганди, ніж те, як намагаються описати Федоренко в деяких коментах.
Це не «скандал», — це гарний приклад, як Розумна людина, пан Віталій, так чудово порвав зелене шапіто на сцені!)
Скільки можна рекламувати ФСБшну помийку тєлєґрам, де ФСБ читає усі ваші листування, і пише одну пропаганду?..
Я поважаю пана Віталія, це дійсно одна з розумніших голів журналістики. Для тих хто постійно дивиться Портнікова він нічого нового не сказав.
А як там про московський послід у вищому керівництві FirePoint, і постійну брехню про міфічні фламінго? Чи для Dou «ета другоє»?..
Dou, нащо ви пишете клікбейтні заголовки, далекі від реальности?! ВРУ імені Єрмака-Зеленського вкрала цими днями у ЗСУ 40 млрд грн
30 тис грн сьогодні — це майже 15 тис грн у 2022-му. Зеленський вкотре обкрадає наших Захисників, а малороси радіють з цього... Цей світ зійшов на пси
Коли ВРУ поверне ЗСУ вкрадені в них цими днями 40 млрд грн?
Точно не наркозалежні мавпи
2014 год — Янукович Dickтатор, трэба бильше громадських организаций, залучення активистив, пассивистив, бильше дэмократийи.
Не тільки. Ще питання, що саме вважати добрим плодом, бо прогрес чи цивілізація чудово існують і поза християнством. Питання, чи хочеться там жити, то вже інше питання.
Пан Віталій показав чудовий рівень цікавої та розумної розмови. На відміну від зеленого шапіто його співрозмовника...
Я вже писав, що окупація це завжди біда для народа. Але й можливість взяти щось добре і провести правильні зміни всередені суспільства.
Вот видишь, прогресс возможен и без христианства :-) Але прогресу передували кораблі з християнами, які не сподобались японцям. І заборона переслідувань християн була однією з вимог окупантів, яку вимушені були задовольнити.
А чому пан Юрій стояв, склавши руки, — наче як взагалі стороння людина, або підліток, що завинив, а не як учасник розмови? То мо, йому й не тре було приходити на розмову з паном Віталієм?..