Матеріали на тему «менторство»

RSS

Карго-культ в IT-освіті: як менторство перетворилося на техпідтримку

Serhii Nemchyskyi 2306

В чому проблема сучасних IT-курсів, чому справжнє навчання має проходити через дискомфорт, яку роль в цьому всьому грає ШІ та як насправді стають інженерами — читайте у новому блозі від Сергія Немчинського. 15

Із класного журналу — в CRM: чесна історія про зміну кар’єри

Фант Ірина 1420

Історія про те, як учителька англійської, яка колись ставила оцінки та писала методички, опинилася у світі CRM, метрик і NPS. Про шлях від шкільного кабінету до Sales та Customer Success, про сумніви, першу співбесіду, різницю між «пояснила тему» і «підвищила retention», і про те, як педагогічні навички можуть стати найсильнішою зброєю в IT. Це чесний, легкий і надихаючий текст для тих, хто стоїть на роздоріжжі й думає: «А може, спробувати?» 21

10 причин почати менторити: як це розвиває не лише інших, а й вас

Roman Povzyk 1855

Роман Повзик менторить початківців уже три роки. У блозі він детально розкриває, чому менторство — це не лише підтримка новачків, а й інвестиція у власну кар’єру: від розвитку бренду й нетворкінгу до нових можливостей та прокачування навичок. 2

Від Manual QAE до Universal QAE: масштабний технічний upskilling власними силами

Тетяна Ділягіна 2247

Як створити внутрішнє навчання, що вирішуватиме реальні бізнес-завдання, а також подружити команди SDET і QA та отримати максимальну кількість випускників? Про це у своєму блозі розповідає Тетяна Ділягіна, L&D Manager R&D центру SQUAD. 1

Пет-проєкти, медійність, нетворк. Як це допомогло мені отримати другий офер в ІТ

Roman Povzyk 8254

Нещодавно Роман Повзик отримав свій другий офер в IT. Він розповідає про нестандартні рішення, які допомогли йому виділитись на усіх етапах пошуку: від контакту з рекрутером до виконання тестового завдання. Відкривайте статтю, щоб не загубити цінні поради для наступної кар’єрної зміни. 18

Навіщо менеджеру C-рівня викладати — і чому це більше, ніж особистий бренд

Oleksandr Ivanov 1998

У цій статті Олександр Іванов розповідає про свою історію викладання, про те, як менеджерський досвід допоміг навчитися вчити і як бажання вплинути на ринок переросло у масштабну справу, якою тепер займається Projector. 5

Навчання дорослих: цикл Колба й таксономія Блума

Artem Grygorenko 8288

У цій статті QA Coach Артем Григоренко ділиться деякими думками щодо навчання людей, а також розповідає про підходи, які використовував для того, щоб допомогти колегам з розвитком. Ця стаття може бути корисною людям, які проводять лекції, вебінари або воркшопи. 15

Як ми зібрали MVP благодійної платформи з менторства на початку вторгнення

Стас Говорухін 1973

На початку повномасштабного вторгнення Стас, дизайнер у Djinni та лектор у Projector Institute, загорівся ідеєю створення чогось, що приносило б користь людям у непростий час. Так зʼявилася Projector Mentorship Platform — місце, де кожен може отримати консультацію фахівців за донат. Про виклики та досягнення платформи читайте в статті. 11

Happy trial: як випадково не відсіяти хорошого працівника

Kostia Mazur 3881

Костя Мазур, PS Department Manager, пропонує розібратися у тому, як правильно онбордити новобранців і оцінювати їхні результати, коли можна давати завдання під ключ та рухатися далі, як повідомляти неприємні новини кандидатам. Вчимося організовувати випробувальний термін так, щоб він не став марною тратою часу для жодної зі сторін. 10

40 людей за 3,5 роки: як менеджити джунів так, щоб не передумали працювати в ІТ

Kostia Mazur 6009

Менеджити джунів — це відповідальна, але цікава справа. З junior ніколи не нудно, адже постійно щось трапляється. Костя Мазур з компанії SD Solutions ділиться порадами, як скерувати новачків так, щоб вони перетворились на професіоналів і залишались в айтішці. 22

Підказувати напрям, а не готове рішення, або Важливі принципи ефективного менторства від DevOps

Kanivets Ihor 2030

«Менторство — не панацея для саморозвитку, але досить важливий інструмент, який активно використовують найвідоміші компанії.» Стаття буде корисною і для тих, хто хоче стати наставником, і тих, хто шукає собі ментора. Порадами ділиться Ігор Канівець, Advanced DevOps в Innovecs, який побував по обидва боки процесу. 2

Коментарі

Дивлюся всі проекти Юри, так само як дивлюся більшість інтерв’ю і соло Портнікова, обох поважаю.
Портніков молодець, дуже цікаво було послухати. На голову вище співбесідника і тому дивно що Портніков погодився прийти.
1) Взагалі-то там сказали Богу «так». У мусульман той самий Бог, що і у юдеїв чи християн. Там не визнали Христа Спасителем і не визнали Трійці. 2) Я не декларую універсальним правилом, бо чітко прописую власний смак.
Якщо нема надприродного Бога, його місце займуть земні персонажі, які вимагатимуть собі божественних почестей. От ким були царі, Ленін, Сталін, Гітлер, Путін? Чимось на кшталт фараона. Чи можуть такі держави процвітати? Так.
Єдине, про що можна говорити, так це про більшу вірогідність того, що свідомі християни принесуть більше доброго плоду.
Протестанти приймають рішення про хрещення в дорослому віці. Католики охрещують дітей, а в дорослому віці приймають рішення про конфірмацію (миропомазання).
👽 Костянтин Корсун так проаналізував «інтерв’ю» зеленого стендапера із Віталієм Портниковим на DOU day, що мені залишилось тільки перепостити це: Я не так шоб фанат Віталія Портнікова, але із задоволенням подивився його розмову із федорівською сучкою...
Це відверта брехня і ви це знаєте. Навпаки, цим законопроектом зелені мародери забирають із оборонного бюджету 40 млрд гривень на єбачки, дороги і іншу корупційну муть боса мафії Зеленського. А ви, нешановні ДОУ, подумайте, що зелена наволоч не нахавжди.
Ты не ответил на прямой вопрос :-) З.Ы. Ви в 1980-2000 роках жили в УРСР/СРСР? Исторический ликбез: Союз распался в 1991, в том же году, чуть раньше, перестала существовать УССР. Поэтому до 2000 года жить в УССР/СССР я никак не мог :-)
А как ты тогда объективно определяешь, что там, де сказали Богу «ні» неодмінно приходить те, що поставить себе замість Бога: комунізм, чучхе, черговий фараон і т.і.
Я говорив, що не поїхав би в Китай чи Саудівську Аравію _заради грошей_.
Я хочу сказати, що я не маю критеріїв для оцінки істиності християнина на основі відсотків. Тому єдиним критерієм добрі плоди, які приносить людина і суспільство.
За царату були певні практики, завдяки яким красиві відсотки намалювать можна було «Если факты противоречат моей теории, тем хуже для фактов.» © Товарищ священник, не поделитесь методикой, как вы определяете процент истинных христиан («сказав Богу...
but he is Travolta
От і виходить, що Богу можна сказать такі да шобі такі нєт.