Матеріали на тему «працювати і жити в Україні»

RSS

«У багатьох засів „совок“ у голові». Історії геїв, лесбійки та бісексуалки з українського IT

Hanna Belovolchenko 42599

До закінчення прайд-місяця DOU вирішив дізнатися, наскільки українська IT-індустрія є дружньою і толерантною. Ми зібрали кілька історій представників і представниць ЛГБТК+ спільноти, які працюють в IT, й попросили їх поділитися власним досвідом. 795

Як жити в Херсоні та розвиватися в ІТ. Очевидні переваги віддаленої роботи

Andrew Shirokopoyas 6494

Андрій Широкопояс, що співпрацює з ЕРАМ як Lead Software Engineer, народився, живе і працює в Херсоні й ділиться тим, як розвивався в ІТ, не покидаючи рідного міста. Та розповідає про плюси Херсона, окрім знаменитих кавунів і широкого Дніпра. 22

Вінниця як технологічний центр України. Погляд керівника R&D-центру

Dmitry SOFYNA 6822

У статті йтиметься про Вінницю і те, чому це технологічне серце України. Дмитро Софина, керівник R&D-центру та голова Вінницької ІТ Асоціації, розповідає, чому повернувся в це місто, щоб будувати ІТ-майбутнє разом із земляками. 54

Розвинена інфраструктура, бізнес- та IT-форуми, близкість до європейських країн. Що цікавого є в Чернівцях

Muslim Bairamov 9231

Муслім Байрамов живе в Чернівцях і працює у сфері IT на позиції Test Automation. Він розповідає про переваги (і зовсім трохи про недоліки) життя у місті на Буковині. У статті ви знайдете інформацію про архітектуру, дозвілля, роботу, ціни на житло та інші аспекти. 74

«Однажды в Одессе», або Пригоди киянина в перлині Чорного моря

Maksym Murzak 11416

Максим Мурзак переїхав з Києва в Одесу і розповідає про плюси та мінуси життя тут. Одеса — це колоритне місто, воно комусь дуже подобається (як автору), а хтось одразу хоче поїхати звідси. Стаття буде цікава тим, хто розмірковує про переїзд і вагається. А також тим, хто вже переїхав і, можливо, не до кінця зрозумів, куди потрапив. 53

Розвинута ІТ-спільнота, гори, повільний темп життя. Погляд розробника на Івано-Франківськ

Andrii Balii 16361

Андрій, керівник вебстудії, переконаний, що Івано-Франківськ — чудове місто для життя. Тут, найімовірніше, буде нескладно знайти роботу, влитися в ІТ-тусовку, знайти однодумців, відкрити та розвинути бізнес. Проте, крім переваг, є і недоліки (куди ж без них). Детальніше — читайте в огляді міста. 13

Выгодное географическое расположение и развитая ІТ-сфера: Днепр глазами предвзятого местного программиста

Oleksandr Tkalenko 27939

Днепр — один из пяти украинских центров. IТ здесь чуть меньше, чем в Харькове, чуть больше, чем в Виннице, и почти столько же, сколько в Одессе. Есть продукты, есть аутсорс. Есть галеры и энтерпрайз, а есть теплые ламповые студии и стартапы. В общем, на любой вкус. Александр, Full Stack JS Dev, живет в Днепре всю жизнь — 35 лет и делится преимуществами, недостатками и особенностями города. 141

Развитый IT-рынок и спокойствие. 6 причин жить и работать в Николаеве для IT-специалиста

Andrew Lopakov 24736

Senior Engineering Manager Андрей Лопаков 16 лет живет в Николаеве. Он говорит, что это отличный город для начинающих в IТ-сфере, достаточно большой и просто рай для тех, кто не любит суету. В статье рассмотрим все плюсы и минусы. 186

7 причин жить и работать в Харькове для IT-специалиста

Pavel Obod 52933

Павел Обод, CEO в Sloboda, перечисляет 7 причин, по которым видит Харьков лучшим местом для жизни и работы в IT-индустрии. По его мнению, этот город может уже примерять звание технологической столицы страны. 852

6 причин жить в Одессе для IT-специалиста

Karina Makii 46567

Прочитав статью о Львове, мне, как одесситке, сразу захотелось поделиться преимуществами своего города. Ведь Одесса хороша не только для отдыха, но и для жизни. 412

7 причин переїхати до Львова для IT-спеціаліста

anonymous 34971

Я маю чималу історію переїздів. Народився у Києві, виріс в Азербайджані та у Сибіру. Вчився у Петербурзі та Києві. Працював у Донецькій області, у Києві та в Латвії. Але у грудні 2016 року я прийняв пропозицію львівської компанії Perfectial. Так збулася моя давня мрія жити у столиці Західної України. Тепер я раджу Львів своїм друзям як майже ідеальне місто для IT-спеціаліста. 181

Коментарі

Я більше скажу,не розуміючи систему з середини — та ще лоторея. От що школи точно вміють добре — це окозамилювати.
я згоден що можливо існують інші школи, але не факт що у твоєму місті і абсолютно неясно як шукати, тому що знайти на додаток адекватних батьків які тверезо можуть оцінити школи, це не меньша проблема.
Тут питання не у індивідуальності, а у нейробілогічних процесах. Певні речі ефективно працюють в певному віці. Наприклад батьківський контроль для 10-12 років працює прекрасно. А от для 14+ уже є багато нюансів.
Школи бувають різні. Хоча у багатьох випадках не тільки погоджуйсь, але і багатоб чого як вчитель додавби. Надивився.
У мене діти здають телефони перед початком уроку, і це дійсно сильно допомагає, але не є панацеєю. І так — ідеально щоб телефон здавали на весь час перебування в школі, а не тільки урок, там є свої нюанси.
Мобілізованих не можна звільнити
зрештою, навіть такі потворні речі як полювання на відьом приводять до появи людей, які бачать зло і запускають процеси самоочищення та вдосконалення. Безусловно, только культурогенез происходит независимо от существования Церкви :-)
Історичний баяс: «Менеджери аутсорсу» Для США український ІТ-ринок історично формувався як зона аутсорсу та аутстафу. Тому американці звикли сприймати українських керівників не як стратегів, а як Regional Operational Managers або Execution Leaders.
Ще одна культурна відмінність полягає в тому, що українські наймані працівники не завжди розуміють базову логіку бізнесу: кожен член команди має приносити компанії прибуток. Для американців це очевидно, ми ж тільки рухаємось в цьому напрямку.
ми бачимо що покоління яке й наразі вміє голосувати не має критичного мислення й топить за клоунів до потужного кінця
З 2022 року не звільнилась жодна людина.
Кожного обов’язково спитають за те, що він зробив зі своїм життям. І, чим більше тобі дано, тим більше спитають. Попам доведеться відповідати за власні гріхи і неспасенні або (ще гірше) загублені душі.
Але таких випадків мало, і у кожного лікаря свій цвинтар. інша справа священники..так? Священик несе відповідальність перед Богом, про це багато в Біблії говориться як і всі інші віруючі?
У всякої пропаганди одна спільна риса — вона каже «ми», не маючи на увазі «себе». Тому нам більше цікаво дізнатись трохи більше деталей про вас — як давно на службі, чи є бронь, де навчаються ваші діти. Дякую .
Так Церква Христова — це живий організм в якому виникають різні течії, яка атакується ворогами тілесними і безтілесними.