Матеріали на тему «ARM»

RSS

Linux Mobile або “emerge world” для PinePhone. Частина 1

Viacheslav Hahara 1359

А що, якби смартфон повністю належав вам, а не був закритою коробкою з дозволами від корпорацій? Із такою думкою В’ячеслав, інженер GlobalLogic, зібрав повноцінний Linux Mobile на смартфоні майже з нуля. У першій частині свого технічного гайду автор детально розповідає, як підготувати для цього bootable Gentoo-систему 4

ARM для Ардуїнщиків, які прагнуть чогось більшого

Aleksandr Petroff 3532

Вже переросли готові бібліотеки Arduino і хочете навчитися працювати із серйозним залізом? У новій статті Олександр детально пояснює різницю між ядрами Cortex та показує, як написати мінімалістичну bare-metal прошивку на 272 байти, керуючи мікроконтролером виключно через регістри. 7

Як оптимізувати хмарну інфраструктуру: шлях DevOps-інженера від процесорів x86 до ARM (Graviton) архітектури

Nikita Chekushkin 1997

Архітектура ARM, надто з процесорами AWS Graviton, є прекрасною альтернативою x86. Описаний у статті процес міграції з традиційного процесору на ARM охоплює складнощі та нюанси такого переходу, а також свідчить про необхідність стратегічного планування, тестування та ретельного моніторингу. 8

Коментарі

кажуть їх 2 млн чоловік )) Треба більше! Переможемо злочинну владу що воює з власним народом!
нет зачем мне Зря, смешной анекдот: Идет по лесу циклоп. Тут навстречу ему медведь метётся. Циклоп: — Стоять! Кто такой? — Медведь. — Та-а-ак-сь. Так и запишем: МЕДВЕДЬ. Завтра прийдешь к моей пещере, я тебя буду есть. Вопросы есть?
Не треба себе прирівнювати до громадян України Так я себя ни к кому не приравниваю, у нас по конституции все граждане Украины уже и так равны.
Бо поки у вас на серйозному обмані мене підловити не вийшло Смішно це чути від людини, «професія» (за його ж словами) якої повністю побудована на введенні у оману. Так ви використовуєте Nginx Так, у деяких workloads використовую.
Те що він талановито пише цікаво чи то є жарт чи то є сарказм але цікаво
нет зачем мне ... для примера это ещё отсылка на тов. ходорковского тов. ходорковского знаешь?
Перед выездом в загранку Заполняешь кучу бланков — Это ещё не беда, Но в составе делегаций С вами едет личность в штатском — завсегда.
Ти навіть не спроможний визнати для самого себе те що, мова окупанта це був привід для ворога під яким він напав на Україну загалом самі росіяни при чім на усіх рівнях зі тов.
Сам Портников — ідеальній зріз та дзеркало всієї пострадянської гуманітарної сфери з її «хунвейбінами одного наративу».
Старий КДБ-ик розповідає про Америку. Те що він талановито пише не відміняє його лояльність КДБ і те що він відстоює усі критичні наративи Кремля. Чесно кажучи з роками, я значно більш скептично ставлюся до деталей які він пише в своїй біографії.
Ахахаха, я понял))) А у меня была отсылка на известный анекдот про циклопа и зайца. Знаешь?
Не треба себе прирівнювати до громадян України які дійсно боронять свою країну від РФ, та відають найцінніше, своє життя.
Правда за її знання ще давали надбавку до зарплати))
— ты поехать хочешь? — скатерьтью дорога! — но по русской традиции надо посидеть на дорожку ))
ставити за гіпотезу як то сам тов.