Матеріали на тему «Blazor»

RSS

Як я будую workflow-платформу на .NET 10 з нуля: архiтектура, плагiни та Blazor-дизайнер

Nick Remeslennikov 1418

n8n — на Node.js, Airflow — на Python, Temporal — скоріше для оркестрації коду. А що робити .NET-розробнику, який хоче візуально проєктувати автоматизовані процеси у своєму стеку? У своїй статті Микола Ремесленніков розповідає, як збирає open-source платформу автоматизації воркфлоу на .NET 10 — про прийняті рішення та архітектуру 3

Як я створив анонімний чат з наскрізним шифрування на Blazor та з якими викликами зіткнувся

Роман Куць 877

Fullstack розробник Роман у своїй новій статті розповідає про шлях створення власного анонімного месенджера з наскрізним шифруванням. У статті він ділиться досвідом реалізації ECDH та AES-GCM на .NET, боротьбу з Bouncy Castle у браузері та менеджментом SignalR. 4

Що таке .NET Blazor та як його «готувати»

Владислав Фурдак 3970

Владислав Фурдак, .NET consultant в GlobalLogic, ділиться своїм досвідом роботи з Blazor — фреймворком, який дозволяє програмувати на C# у браузері через WebAssembly. У статті він аналізує переваги та обмеження Blazor. 37

Events in Blazor

Maksym Postument 672

Подивимось, як можна передати дані з одного компонента в інший у Blazor. Для початку створимо дві кнопки, при натисканні яких будуть передаватись дані в інший компонент. 2

Коментарі

ага, малий відсоток таких так все зрозуміло стало Горе залишається горем, дух падає. Але з Христом це переживається не так, як без Христа. Вони і багато інших про це свідчать.
де б ще ïх знайти на нинiшньому ринку, подiлiться рецептом
дуже вигідно будувати повітряні замки «після війни», коли ти не котнролюєш коли це настане і на яких умовах...
Якщо людина справді покаялася і змінилася, то вона вже не та сама людина, якою була до цього. Покаяння, якщо воно справжнє, — болісний процес.
ну да ну да, всі знають що більшість «увʼязнених» віруючі люди, Не кожен, хто каже до Мене: „Господи, Господи!“ увійде в Царство Небесне, але той, хто виконує волю Мого Отця, що на небі.
Усеодно порядок справ такий, що орієнтовно 10% усього війска пішло в СЗЧ тобто дизертирсво. Хоча воно не классична втеча з поля бою, а демонстрація протесту проти «Soviet-era legacy approaches».
По-перше, якщо ми починаємо про «хорошу людину», то ми говоримо про сферичного коня в вакуумі, бо починається купа питань про те, кого вважати хорошим і для кого.
Дякую, побратиме!🤝🫡
200 тисяч СЗЧ? Це в нього дані за який рік? 2023?
Продавці бензкінечних курсів та безальтернативних книжечок бояться за власне бабло, бо ШІ закопує їх зручний бізнес безкінечного навчання.
Ну, дивно, якби продавці мовних курсів розповідали, що можна вивчити мову без мовних курсів Виходячи з цього і будується ніби «об’єктивна» думка щодо використання ШІ або якихось застосунків для вивчення мови...
По-перше, якщо ми починаємо про «хорошу людину», то ми говоримо про сферичного коня в вакуумі, бо починається купа питань про те, кого вважати хорошим і для кого. От Христос був хорошим? Чи робив Він щось погане? А чому тоді його розіп’яли?
Християнство — це не про те, щоб ти став хорошою людиною, а щоб преобразився для Царства Небесного. І тоді навколо тебе почне щось преображатися. це догмат, ще й з якоюсь трактовкою незрозумілою.
Мабуть, це норм, коли багато seniors підлизують своєму бАжественому Федорову, щоб він не позбавив їх вигідних плюшок і не надавав...(чогось)