Матеріали на тему «CSR»

RSS

CSR, SSR, SSG: типы рендеринга и какой из них лучше использовать

Igor Ischenko 17389

Сравним основные виды отрисовки данных: на стороне сервера (SSR) и на стороне клиента (CSR), а также статическую генерацию сайтов (SSG) — давнюю технологию, которая сейчас переживает реинкарнацию благодаря фреймворкам и библиотекам как React, Angular, Vue, появляется все больше методов для статической генерации. 14

Коментарі

ПДВ, а насправді це мито (ПДВ взагалі не так працює, і у того же Google нема жодного українського підрядника чи суб підрядника, навідміну від офісу і вендорів в Польщі наприклад) — сплатили українскі споживачі послуг для яких зросла ціна, податкового...
ось тут розгорнута відповідь. мені допомогло свого часу ( двадцять років тому) www.litres.ru/...​u-33387185/chitat-onlayn
Подібна історія з Adobe. Поки термін дії картки не минув стабільно знімали кошти. Намагання зайти на акаунт та поставити пиптик, що ця хрінь мені не треба не вдавалас, бо акаунта нема.
DOU звернувся по коментарі до Genesis, однак компанія наразі не коментує ситуацію.
Я планую написати тему на DOU про мотивацію перепрацювати в Genesis. Ось тут можна підписатися на її публікацію. Проте складно спрогнозувати, чи буде існувати Genesis до того часу, тож поки хоча б збережу посилання на фахівців, яких згадували у FTC.
Nebula — астрологічний застосунок із гороскопами та чатами з консультантами. Належить OBRIO, продуктовій компанії, що розробляє consumer-tech продукти.
Твердження про те, що ці податки сплатили Google, Apple, Valve, Meta, Sony, Etsy та Netflix, є маніпуляцією. Раніше я платив за VPS на Vultr $5, а після введення цього податку почав платити $6. Ці податки фактично сплатили кінцеві користувачі.
ахахах)
Сподіваюсь у Генезісі такі самі гарні юристи, як і маркетологи.
Что за тупой вопрос «сколько компаний платить налог на ..»? Да, бля, все пользователи любого сервиса.
я от сьогодні за кодекс закинув не 100, а 120 долларсів, відчуваю потужність
Гусаки Як завжди
dou.ua/...​tax-ukraine-2025/#3050711 а точно гугл платить?)
На моєму досвіді, і чесно кажучи, на моє здивування НЕ зіштовхнувся з ейджизмом при пошуку. У мене ніде не зазначений вік, і дата народження. І мене навіть ніхто про вік не питав. Мені 35+