Матеріали на тему «Grok»

RSS

Майбутнє Siri та Gemini | Зарплати 2026 | Вайб-кодинг від Торвальдса — DOU News #233

Євген Ковалевський 1540

📰 У новому DOU News обговорюємо гучне призначення Михайла Федорова міністром оборони та свіжий звіт про зарплати айтівців зими 2026. Також у випуску: чому MacPaw закриває Setapp Mobile, як таксі працюватимуть у комендантську годину та великі скорочення в Playtika.

Чи може AI в AL? Тестування LLM на реальному завданні open source проєкту Data Editor

Volodymyr Dvernytskyi 3676

Володимир, розробник в beeDynamics, пропонує розглянути — наскільки LLMs придатні для написання AL-коду в реальних завданнях. Для порівняння він обрав найпотужніші моделі: Claude 4 Sonnet, GPT-5 High, Grok 4 і Gemini 2.5 Pro. Яка впоралась найкраще, а яка найгірше — читайте у статті. 50

Злам російського виробника дронів | Зарплати QA | Звільнення в Amazon — DOU News #207

Євген Ковалевський 1409

У свіжому дайджесті DOU News обговорюємо вбудовані камери в авто для робочих зідзвонів, максимально дивні ШІ-аватари в Grok, українських хакерів, які отримали доступ до мережі російського виробника дронів та інші новини українського ІТ та світового тек-сектору.

Шалений тиждень для Grok | Конкуренція X та Threads | ШІ сповільнює розробників — DOU News #206

Євген Ковалевський 946

У свіжому дайджесті DOU обговорюємо ракетну атаку на офіс N-iX, перехід CEO Windsurf в Google, непрозорі зміни тарифів в Cursor та інші новини українського ІТ та світового тек-сектору.

Коментарі

Дивлюся всі проекти Юри, так само як дивлюся більшість інтерв’ю і соло Портнікова, обох поважаю.
Портніков молодець, дуже цікаво було послухати. На голову вище співбесідника і тому дивно що Портніков погодився прийти.
1) Взагалі-то там сказали Богу «так». У мусульман той самий Бог, що і у юдеїв чи християн. Там не визнали Христа Спасителем і не визнали Трійці. 2) Я не декларую універсальним правилом, бо чітко прописую власний смак.
Якщо нема надприродного Бога, його місце займуть земні персонажі, які вимагатимуть собі божественних почестей. От ким були царі, Ленін, Сталін, Гітлер, Путін? Чимось на кшталт фараона. Чи можуть такі держави процвітати? Так.
Єдине, про що можна говорити, так це про більшу вірогідність того, що свідомі християни принесуть більше доброго плоду.
Протестанти приймають рішення про хрещення в дорослому віці. Католики охрещують дітей, а в дорослому віці приймають рішення про конфірмацію (миропомазання).
👽 Костянтин Корсун так проаналізував «інтерв’ю» зеленого стендапера із Віталієм Портниковим на DOU day, що мені залишилось тільки перепостити це: Я не так шоб фанат Віталія Портнікова, але із задоволенням подивився його розмову із федорівською сучкою...
Це відверта брехня і ви це знаєте. Навпаки, цим законопроектом зелені мародери забирають із оборонного бюджету 40 млрд гривень на єбачки, дороги і іншу корупційну муть боса мафії Зеленського. А ви, нешановні ДОУ, подумайте, що зелена наволоч не нахавжди.
Ты не ответил на прямой вопрос :-) З.Ы. Ви в 1980-2000 роках жили в УРСР/СРСР? Исторический ликбез: Союз распался в 1991, в том же году, чуть раньше, перестала существовать УССР. Поэтому до 2000 года жить в УССР/СССР я никак не мог :-)
А как ты тогда объективно определяешь, что там, де сказали Богу «ні» неодмінно приходить те, що поставить себе замість Бога: комунізм, чучхе, черговий фараон і т.і.
Я говорив, що не поїхав би в Китай чи Саудівську Аравію _заради грошей_.
Я хочу сказати, що я не маю критеріїв для оцінки істиності християнина на основі відсотків. Тому єдиним критерієм добрі плоди, які приносить людина і суспільство.
За царату були певні практики, завдяки яким красиві відсотки намалювать можна було «Если факты противоречат моей теории, тем хуже для фактов.» © Товарищ священник, не поделитесь методикой, как вы определяете процент истинных христиан («сказав Богу...
but he is Travolta
От і виходить, що Богу можна сказать такі да шобі такі нєт.