Чи здатна нова система збирання Mill посунути Maven та Gradle? Сергій Моренець ділиться практичним досвідом використання, наводить реальні бенчмарки швидкодії, розглядає плюси й мінуси Mill, а також описує процес міграції Java-проєктів з усіма підводними каменями. 17
У цій статті Сергій Моренець ділиться своїм досвідом міграції коду з Groovy на Kotlin, зокрема міграції скриптів збірки Gradle. А також розглядає дві основні помилки, які свідчать про те, що синтаксис та можливості Kotlin DSL відрізняються від аналогічних у Groovy DSL. 19
Коли починаєш писати новий проект і технології всі вибрані, залишається визначитись, що ми будемо використовувати для збирання проекту — Ant чи Maven? Всі інші варіанти розглядати думаю недоцільно, адже саме ці два інструменти є найбільш популярними і часто вживаними на Java проектах. 8
Тобто давайте лишимо по 8 уроків на дей якоїсь срані, бо держава по інакшому не вміє — якщо державі так складно і так дорого то тоді хой зменьшить тривалість навчання до 9 років, а може і меньше і хай уроків буде по 3-4 в день, ті хто хоч щось хочуть...
А медикам потрібно на литині вивчити назву кожної херні в оргнізмі, а музикнатам сольфеджо, а художникам композицію, але це чомусь не вчиться, а от інтеграли вчать, як так?
А те що відбувається у сучасній так званій освіті це сімулякр та профанація, за 11 років дитина не знає і не вміє нічого, взагалі нічого
Це в цілому не так, залежить від багатьох факторів.
Вона непотрібна більшості, але деяким спеціальностям вона потрібна. Що з цим робити? Зробити навчання в ВНЗ +2 роки математики? А як дізнатися, чи в змозі ти вивчити вищу математику в принципі?
Одна з задач школи — це профорієнтація (до чого ти придатний), і одна з важливих складових профорієнтації — це розуміння чи зможеш ти взагалі отримати певну освіту.
Там була інша реальність так звана економіка блата, тому інша соціо-кеономічна система не ясна народу по сьогодні, навіть імперіалістична війна яка виникла чітко по теорії марксизму (классичний марксизм не дає відповіді що робити, бо як виявилось так...
Кожного обов’язково спитають за те, що він зробив зі своїм життям
ви визначтесь вже чи то «своє» життя чи ні, щоб хтось там питав а як ти провів своє життя. Аяяй такий бешкетник, посмів «своє» життя прожити як тобі захотілось.
Коментарі