Матеріали на тему «Netpeak Software»

RSS

Українська компанія Netpeak Software заблокувала свої сервіси у росії та білорусі

Asya Artushevska 739

Netpeak Software закрила доступ до своїх SEO-інструментів у росії та білорусі. Кошти користувачам звідти повертати не будуть. Також компанія почала додавати українську локалізацію у свої продукти.

Коментарі

Та будь який розумний сіньйор спокійно доходить до цієї суми, а далі вже важче
Якщо вже українці мають вчитися адаптуватися до поглинання — то є і друга сторона, вчитися працювати не тільки за зарплату а за суттєву кількість опціонів з умовою виплати при екварингу.
ЗЫ: от скажімо Україна ж хоче створити (опять) атомну бомбу? ... чого би для зацікавлення школярів задачами фізики та показання де там математика не поставити школярам цю задачу ось нам треба створити атомну бомбу і як же ж нам це зробити?
якраз тут мімо крокоділ з подачі на доу як виглядає технічні курси в Україні На Prometheus стартує безплатний курс з фізики для дорослих — що у програмі Що буде у програмі Курс складається з вступу та двох модулів: «Електроприлади», де буде...
Мати хоч якість групові проектні завдання які тривають більше ніж 45 хвилин уроку (наприклад на семестр) з презентацією.
Але знову ж таки — ресурси і фінансування. В Україні покращення можна робити набагато простіші — наприклад мати в кабінеті хімії хоч щось крім лакмусового паперу для хоч якихось керованих експериментів.
ви всі завідуєте просто! ))
А медикам потрібно на литині вивчити назву кожної херні в оргнізмі то є має сенс тоді не треба буде по рік засвоювати мову щоб пристосувати використання іноземних ф-16 на полі бою над Україною доки на протязі цього року проста піхота там на полі активно...
то як ти зможеш знати, іти тобі вчитися, наприклад, на інженера-конструктора, чи тебе виженуть ще до першої сесії?
це профорієнтація (до чого ти придатний) для цього треба повернути дпю досааф тощо ))
не вмієте не можете дайте це робити іншим youtu.be/LI2bIVbFevM ... і у цьому якраз уже і геть актуальна уже проблема бо ж отіх «інших» дайте це робити іншим хто вміє і хоче.
використовувати наявних вчителів та бути максимально незалежною від кваліфікації вчителя то є на справді дуже погано бо тут і виникає та сама підміна понять яка виникла ще за ссср коли власне «педагогіку» як саме «навчання» замінили саме «дресуванням»...
а треба навпаки спочатку стільці потім гроші?
кляті ухилянти! ((
все так погано?