Матеріали на тему «PHP дайджест»

RSS
← Сtrl 12 Ctrl →

Коментарі

Дивлюся всі проекти Юри, так само як дивлюся більшість інтерв’ю і соло Портнікова, обох поважаю.
Портніков молодець, дуже цікаво було послухати. На голову вище співбесідника і тому дивно що Портніков погодився прийти.
1) Взагалі-то там сказали Богу «так». У мусульман той самий Бог, що і у юдеїв чи християн. Там не визнали Христа Спасителем і не визнали Трійці. 2) Я не декларую універсальним правилом, бо чітко прописую власний смак.
Якщо нема надприродного Бога, його місце займуть земні персонажі, які вимагатимуть собі божественних почестей. От ким були царі, Ленін, Сталін, Гітлер, Путін? Чимось на кшталт фараона. Чи можуть такі держави процвітати? Так.
Єдине, про що можна говорити, так це про більшу вірогідність того, що свідомі християни принесуть більше доброго плоду.
Протестанти приймають рішення про хрещення в дорослому віці. Католики охрещують дітей, а в дорослому віці приймають рішення про конфірмацію (миропомазання).
👽 Костянтин Корсун так проаналізував «інтерв’ю» зеленого стендапера із Віталієм Портниковим на DOU day, що мені залишилось тільки перепостити це: Я не так шоб фанат Віталія Портнікова, але із задоволенням подивився його розмову із федорівською сучкою...
Це відверта брехня і ви це знаєте. Навпаки, цим законопроектом зелені мародери забирають із оборонного бюджету 40 млрд гривень на єбачки, дороги і іншу корупційну муть боса мафії Зеленського. А ви, нешановні ДОУ, подумайте, що зелена наволоч не нахавжди.
Ты не ответил на прямой вопрос :-) З.Ы. Ви в 1980-2000 роках жили в УРСР/СРСР? Исторический ликбез: Союз распался в 1991, в том же году, чуть раньше, перестала существовать УССР. Поэтому до 2000 года жить в УССР/СССР я никак не мог :-)
А как ты тогда объективно определяешь, что там, де сказали Богу «ні» неодмінно приходить те, що поставить себе замість Бога: комунізм, чучхе, черговий фараон і т.і.
Я говорив, що не поїхав би в Китай чи Саудівську Аравію _заради грошей_.
Я хочу сказати, що я не маю критеріїв для оцінки істиності християнина на основі відсотків. Тому єдиним критерієм добрі плоди, які приносить людина і суспільство.
За царату були певні практики, завдяки яким красиві відсотки намалювать можна було «Если факты противоречат моей теории, тем хуже для фактов.» © Товарищ священник, не поделитесь методикой, как вы определяете процент истинных христиан («сказав Богу...
but he is Travolta
От і виходить, що Богу можна сказать такі да шобі такі нєт.