Матеріали на тему «RIA»

RSS

У RIA.com скорочують орієнтовно 20% команди. Розповідаємо, що відомо

Юлія Сабадишина 5982

Українська продуктова ІТ-компанія RIA.com, яка керує низкою маркетплейсів, скорочує 20% своєї команди. У компанії пояснили причини такого рішення. 4

Appcelerator Titanium. Лучшая платформа для RIA-приложений?

Aleks Raiden 2050

Titanium — это первая полностью открытая платформа для разработки, развертывания, распространения, и, в конечном итоге, для исполнения веб-приложений, а точнее, RIA-приложений, она сразу дает возможность разрабатывать, тестировать и распространять свои приложения, при этом изначально для всех популярных платформ (Win32, MacOS, Linux). 18

Flex 2 — AJAX на стероидах

Rodion Bykov 182

В двух словах Flex 2 — это технология (язык, API и средства разработки) позволяющая создавать Rich Internet Applications на качественно новом уровне, своего рода «ajax на стероидах». 23

Коментарі

Як мало що змінилось, коли люди стверджують, що звільняють україїнські команди або окремих спеціалістів через ризики. Відносно цього також страждає новий найм через знову ж таки небажання нести ризики, пов’язані з розробниками з України.
Останні років десять, в цьому плані мало що змінилося. Тільки трохи більше часу треба.
А якщо перед оплатою в профілі вказати іншу країну, скажімо ОАЕ і платити 5% замість 20%? Принаймні це працювало з еплом
Oleksandr Ivanko, а хто заплатив телеграм-каналу «Підслухано в ІТ»? Бо у них також є новина: «Федеральна торгова комісія подала в суд на Genesis Tech».
як податок не називай, заплатить все одно споживач
Інтерв’ю круте, робота хлопців на фронті — беззаперечний топ і база, але розділ про «патентне озброєння» та суди за копіювання Sting викликає легку посмішку. Ми ж тут на DOU, давайте без маркетингового глянцю.
Мне как бывшему сотруднику одного из проектов Генезис это смешно читать) В целом хорошая компания, много вариантов для роста, лучший соц пакет в стране, крутые образовательные инициативы и тд, много своих плюсов и плюшек для сотрудников (минусы тоже...
За «семью» и двор стреляю в упор 😂
Як правильно сказали ці люди — дуже багато буде залежати від того, чи повернуться мільйони людей в Україну чи ні. Я б ще додав (за умови відкритих кордонів) багато буде залежати від того, скільки мільйонів людей поїде з України назавжди.
Патріотично це отримати звинувачення в введені в оману користувачів та неправомірних списаннях коштів через мережу компаній від фтц.
Класика. Немає що сказати — будемо іти на особистості.
Запитання до представників Genesis — Валерії (Universe), Андрія (Genesis) та Олександра (AMO), які читають цю тему на DOU: чи прокоментувала компанія Genesis цю ситуацію хоча б для власних співробітників у внутрішніх чатах?
Мене дивує теза про те, що DOU «обісрало компанію на рівному місці». Давайте бути реалістами: на Genesis подав до суду федеральний регулятор США (FTC), звинувативши їх у використанні мережі підставних компаній та системному обході антифрод-механізмів.
Oleksandr Ivanko, а хто заплатив виданням «Економічна правда» та AIN?
Запостили — продалися, не запостили — теж продалися. Ви вже якось визначтеся