Матеріали на тему «Reface»

RSS

Команда Reface зросла на 25% за рік. Кого наймає компанія

Дарія Подвишенна 2335

Команда Reface за рік зросла на 25% і налічує близько 150 людей, найактивніше компанія зараз розширює маркетинг і частково наймає розробників.

Скорочення в Reface. На що розраховує команда і які плани щодо офісу і продуктів

Вікторія Осіпова 8044

Застосунок Reface для заміни обличчя на відео та фото має 250 мільйонів завантажень. Попри це нині в компанії фінансові труднощі й вона скорочує 60 співробітників. Ми поспілкувалися із співзасновником Reface Іваном Алцибєєвим і розповідаємо про ситуацію на продуктовому ринку.

Reface отримав одразу двох директорів замість єдиного CEO. Ми поговорили з ними про майбутнє компанії

Mariia 4182

Після того, як Дмитро Швець залишив посаду CEO Reface, компанія отримала одразу двух операційних директорів — Антона Воловика та Івана Алцибєєва. Ми поспілкувались з ними про те, як це — бути двома керівниками одного стартапу, і чого чекати від Reface у найближчому майбутньому. 8

Співзасновник Reface Дмитро Швець залишив посаду СЕО

Вікторія Осіпова 3814

У п’ятницю, 10 березня, Дмитро Швець, один із семи співзасновників української продуктової компанії Reface, повідомив у своєму LinkedIn, що залишає посаду CEO. Він зосередиться на особистих проєктах, консультуючи нові продукти на базі ШІ, та інвестиціях. 3

Мінцифри: заяви на вступ до Дія City подали вже 44 компанії, серед них Reface і Roosh

Анатолій Бабак 12374

Свої заявки на набуття статусу резидента спеціального правового та податкового режиму Дія City вже подали щонайменше 44 ІТ-компанії. Серед них — продуктовий стартап Reface і компанія з розробки AI-технологій Roosh, повідомила пресслужба Мінцифри. 52

Скорочення в Reface та запуск Дія City. Подкаст DOU #27

Владислава Зацаринна 8269

У першому випуску подкасту нового року обговорюємо цікаві новини грудня. Передусім багато говорили про скорочення в Reface і їхній провал в комунікації, а також намагалися розібратися, що на нас очікує із запуском Дія City. Ще було про пошук роботи у 2021-му, власницю Parimatch та вразливість Log4j. Слухайте та коментуйте. 38

Коментарі

Та будь який розумний сіньйор спокійно доходить до цієї суми, а далі вже важче
Якщо вже українці мають вчитися адаптуватися до поглинання — то є і друга сторона, вчитися працювати не тільки за зарплату а за суттєву кількість опціонів з умовою виплати при екварингу.
ЗЫ: от скажімо Україна ж хоче створити (опять) атомну бомбу? ... чого би для зацікавлення школярів задачами фізики та показання де там математика не поставити школярам цю задачу ось нам треба створити атомну бомбу і як же ж нам це зробити?
якраз тут мімо крокоділ з подачі на доу як виглядає технічні курси в Україні На Prometheus стартує безплатний курс з фізики для дорослих — що у програмі Що буде у програмі Курс складається з вступу та двох модулів: «Електроприлади», де буде...
Мати хоч якість групові проектні завдання які тривають більше ніж 45 хвилин уроку (наприклад на семестр) з презентацією.
Але знову ж таки — ресурси і фінансування. В Україні покращення можна робити набагато простіші — наприклад мати в кабінеті хімії хоч щось крім лакмусового паперу для хоч якихось керованих експериментів.
ви всі завідуєте просто! ))
А медикам потрібно на литині вивчити назву кожної херні в оргнізмі то є має сенс тоді не треба буде по рік засвоювати мову щоб пристосувати використання іноземних ф-16 на полі бою над Україною доки на протязі цього року проста піхота там на полі активно...
то як ти зможеш знати, іти тобі вчитися, наприклад, на інженера-конструктора, чи тебе виженуть ще до першої сесії?
це профорієнтація (до чого ти придатний) для цього треба повернути дпю досааф тощо ))
не вмієте не можете дайте це робити іншим youtu.be/LI2bIVbFevM ... і у цьому якраз уже і геть актуальна уже проблема бо ж отіх «інших» дайте це робити іншим хто вміє і хоче.
використовувати наявних вчителів та бути максимально незалежною від кваліфікації вчителя то є на справді дуже погано бо тут і виникає та сама підміна понять яка виникла ще за ссср коли власне «педагогіку» як саме «навчання» замінили саме «дресуванням»...
а треба навпаки спочатку стільці потім гроші?
кляті ухилянти! ((
все так погано?