Матеріали на тему «Selenium»

RSS

Компоненти фреймворку автоматизації тестування за допомогою Selenium та Python

Володимир Обрізан 3801

Володимир Обрізан розповідає про ключові компоненти фреймворку автоматизації тестування з Selenium і Python: як вибір архітектури залежить від вимог проєкту, та чому важливі патерни проєктування. 28

Як я обійшов Slide CAPTCHA за допомогою Computer Vision and Selenium

Dima Kynal 1399

Дмитро розповідає про свій проєкт із використанням комп’ютерного зору та автоматизації для обходу CAPTCHA. Він ділиться своїм підходом, використаними бібліотеками та моделями, описує алгоритм розв’язання задачі та симуляцію людських дій для взаємодії з елементами вебсторінки. 3

KDT на Selenide: як мануальники автоматизації вчилися

Borys Yevstyhneiev 1970

Борис Євстигнєєв працює автоматизатором тестування на довготривалому проєкті в SoftServe й останні півроку активно навчає тиммейтів-QC мудрощів своєї спеціалізації. Як дійшло до того, що мануальники всерйоз зацікавилися автоматизацією, які перешкоди були на шляху та чого врешті-решт вдалося досягти — читайте в блозі. 9

Досвід тестувальника: Playwright vs Selenium

Едуард Таран 10559

QA Automation Engineer Едуард Таран розповідає про фреймворки для проведення автоматизованих тестів, а саме: порівнює два популярні інструменти — Playwright і Selenium. А також ділиться досвідом використання і спостереженнями щодо переваг та недоліків кожного. 33

TestCafe: убийца Selenium или современный инструмент для автоматизации функционального End-to-End тестирования

Сергей Гливинский 4577

Сергей Гливинский, CEO в QA Start Up, предлагает рассмотреть TestCafe и его преимущества, как достойную замену для «классики» автоматизации — Selenium. 13

Разбираемся с DevTools в Selenium 4

Dmytro Budym 8151

Selenium — один из популярнейших инструментов UI автоматизации. В новом релизе есть API для работы напрямую с каждым блоком DevTools, что выводит взаимодействие с браузером на новый уровень. Как использовать эти возможности — читайте в статье Дмитрия Будима, SDET в pdfFiller. 4

Коментарі

макс 33грн ... як на це сім’ю тримати. Сіньори звіно піднакопили на цивілці, але якщо джун чи мід?
Зараз я кажу: «Фіг там, ви не вивчитеся самостійно. Ви не досягнете того рівня, який потрібен компанії, щоб вас взяли». «Don’t ask the barber whether you need a haircut.» ~ Warren Buffett
Скажу чесно, опціони створювали додаткову мотивацію впродовж всіх років в Преплі. А після тендеру тільки підсилили це і дали можливість закінчити ремонт в будинку 🙂
Відповідь на питання хто заробляє 6к+ у всі часи одна і та ж — самі задрочені старигані! =)
Это особенность школьной програмы — абсолютная неприминимость в жизни. пережиток советского прошлого имхо ... как пушкины булгаковы кто там был на коне... хм... ага щорсу хм надо же ж сам своими силами вспомнить уже не смог ((
нет не дает, вобще мимо — моя дочка что бы понять что ветеренария это ее сама устроилась как волонтер в ветклинику, работала в приюте для животных — вот это дает полное погружение, а в школе какая нибудь старая карга ноет про пестики тычинки, и прочую...
Виглядає, як доволі ефективне рішення, яке може стати основим засобом захисту від великих ворожих БПЛА.
Даже если они непосредственно не помогли, биология в школе дала понять, насколько биология — это вообще твое.
З насолодою подивився як би Портников би вас розмазав Я так розумію вам в кайф дивитись як єврей знущається над українцем в Україні в прямому ефірі на камеру.
А вы лично спрашивали у медиком на сколько им пестики и тычинки из школы помогли в меде? И с чего вы решили что в нашей стране вобще нужны инженеры? у нас что заводы есть? может конструкторские бюро?
Опціони були для мене одним з ключових факторів при прийнятті офера 5 років тому. Радий що тоді повірив — і що компанія виправдала очікування.
Я навіть коментувати це біполярний бред не буду. Лікуйся :)
Пиши — трільонів. Крутіше виглядає :) І так, ти ще раніше показав своє «знання» як діє будь-яка правоохоронна система. Повторюєшся. Не мрій, гестапо і більшjвиських трійок ти не повернеш.
Що поганого в фашистах, нацистах, в яких Україна нещодавно позичила 90 млрд євро? Нацисти після 1945 мігрували в США, Аргентину. Тепер розумієте з якою метою в України відібрали ядерну зброю в 1987-1996?
З $200-300 млрд вкрадених в Українського народу за 35 років? Вони ще доведуть чисельність населення до 10-15 млн до 2045 року. Щось хочете змінити в сценарії геноциду українців?