Матеріали на тему «Skelia»

RSS

Nortal поглинула Skelia, більшість ІТ-фахівців якої працює в Україні

Анатолій Бабак 3078

Естонська Nortal, що займається стратегічним консалтингом та впровадженням технологій, оголосила про придбання ІТ-компанії Skelia разом із її дочірніми підприємствами у Східній Європі. Більшість технічних працівників компанії, яку поглинули, знаходяться в Україні та Польщі.

Оливье Истас, Skelia: «Расширяться на территории Украины — несложно, тяжело было открыться»

Uliana Kuidych 3824

Недавно бельгийско-люксембургская Skelia открыла свой второй офис в Украине — в Киеве. Про киевский и львовский офисы, перспективы развития компании, кадры и сотрудников читателям DOU рассказывают Head of HR and Recruitment Оксана Дячишин и совладелец компании и COO Оливье Истас (Olivier Istace). 16

Коментарі

ага, малий відсоток таких так все зрозуміло стало Горе залишається горем, дух падає. Але з Христом це переживається не так, як без Христа. Вони і багато інших про це свідчать.
де б ще ïх знайти на нинiшньому ринку, подiлiться рецептом
дуже вигідно будувати повітряні замки «після війни», коли ти не котнролюєш коли це настане і на яких умовах...
Якщо людина справді покаялася і змінилася, то вона вже не та сама людина, якою була до цього. Покаяння, якщо воно справжнє, — болісний процес.
ну да ну да, всі знають що більшість «увʼязнених» віруючі люди, Не кожен, хто каже до Мене: „Господи, Господи!“ увійде в Царство Небесне, але той, хто виконує волю Мого Отця, що на небі.
Усеодно порядок справ такий, що орієнтовно 10% усього війска пішло в СЗЧ тобто дизертирсво. Хоча воно не классична втеча з поля бою, а демонстрація протесту проти «Soviet-era legacy approaches».
По-перше, якщо ми починаємо про «хорошу людину», то ми говоримо про сферичного коня в вакуумі, бо починається купа питань про те, кого вважати хорошим і для кого.
Дякую, побратиме!🤝🫡
200 тисяч СЗЧ? Це в нього дані за який рік? 2023?
Продавці бензкінечних курсів та безальтернативних книжечок бояться за власне бабло, бо ШІ закопує їх зручний бізнес безкінечного навчання.
Ну, дивно, якби продавці мовних курсів розповідали, що можна вивчити мову без мовних курсів Виходячи з цього і будується ніби «об’єктивна» думка щодо використання ШІ або якихось застосунків для вивчення мови...
По-перше, якщо ми починаємо про «хорошу людину», то ми говоримо про сферичного коня в вакуумі, бо починається купа питань про те, кого вважати хорошим і для кого. От Христос був хорошим? Чи робив Він щось погане? А чому тоді його розіп’яли?
Християнство — це не про те, щоб ти став хорошою людиною, а щоб преобразився для Царства Небесного. І тоді навколо тебе почне щось преображатися. це догмат, ще й з якоюсь трактовкою незрозумілою.
Мабуть, це норм, коли багато seniors підлизують своєму бАжественому Федорову, щоб він не позбавив їх вигідних плюшок і не надавав...(чогось)