Матеріали на тему «WebSocket»

RSS

Ruby digest #83: Ruby 3.3.7 Released, RubyGems версії 3.6.3, Ruby HTML та CSS-санітайзер

Dmytro Chekalin 538

Корисні геми, міграції бази даних у Rails, практичні статті про RSpec, Puma, YJIT, а також добірка мемів. Все це чекає на вас у новому випуску дайджеста від Дмитра Чекаліна з Codica!

Як тестеру з веб сокетами взаємодіяти?

Oleksii Ostapov 8822

У вас часто буває, що ви читаєте про нову технологію і думаєте: «Оце круто! Я б дуже хотів сам з таким попрацювати!»? А потім ніколи в роботі її не зустрічаєте, бо у вас багато легасі, а ключові системи взагалі ще динозаври на коболі писали. В Олексія Остапова така історія з вебсокетами — часто про них чує, але в основній роботі ніколи не зустрічав (на відміну від звичайних TCP сокетів). Він розібрався, як взаємодіяти з вебсокетами, якщо завтра вони з’явиться в роботі. 12

Коментарі

DOU звернувся по коментарі до Genesis, однак компанія наразі не коментує ситуацію.
Я планую написати тему на DOU про мотивацію перепрацювати в Genesis. Ось тут можна підписатися на її публікацію. Проте складно спрогнозувати, чи буде існувати Genesis до того часу, тож поки хоча б збережу посилання на фахівців, яких згадували у FTC.
Nebula — астрологічний застосунок із гороскопами та чатами з консультантами. Належить OBRIO, продуктовій компанії, що розробляє consumer-tech продукти.
Твердження про те, що ці податки сплатили Google, Apple, Valve, Meta, Sony, Etsy та Netflix, є маніпуляцією. Раніше я платив за VPS на Vultr $5, а після введення цього податку почав платити $6. Ці податки фактично сплатили кінцеві користувачі.
ахахах)
Сподіваюсь у Генезісі такі самі гарні юристи, як і маркетологи.
Что за тупой вопрос «сколько компаний платить налог на ..»? Да, бля, все пользователи любого сервиса.
я от сьогодні за кодекс закинув не 100, а 120 долларсів, відчуваю потужність
Гусаки Як завжди
dou.ua/...​tax-ukraine-2025/#3050711 а точно гугл платить?)
На моєму досвіді, і чесно кажучи, на моє здивування НЕ зіштовхнувся з ейджизмом при пошуку. У мене ніде не зазначений вік, і дата народження. І мене навіть ніхто про вік не питав. Мені 35+
Я ніколи не подаюсь на нерелевантні вакансії. CV я вже перекроїв вдоль і поперек. Як можуть бути відгуки на вказані мною приклади, якщо вони розраховані саме на вказану країну — треба фізично там знаходитись.
Коли я шукав більше року тому, то так, відгуки були. Ще раз повторю, що я хз як подаєтесь ви, може це подача з невдало написаним резюме на нерелевантні вакансії.
Судячи з коментів нульовий не тільки в мене. І що, багато відгуків по вакансіях типу remote (US), remote (Germany), etc?
Значить щось не так робите, якщо результат нульовий. Треба глибоко розбиратись, проаналізувати об’єктивно свій профіль, проаналізувати подачі та комунікацію, порадитись із профільними професіоналами і подаватись далі.