Матеріали на тему «web3»

RSS

Чому я перейшов у Web3, і як зробити це максимально ефективно

Yurii Kovalchuk 7637

Юрій Ковальчук, Web3 Engineer у Forte Group та викладач блокчейн-розробки в Set University, зробив кардинальний крок у своїй кар’єрі — змінив Web2 на Web3. Він відверто розповідає про переваги та недоліки цієї галузі, а також дає практичні поради розробникам, що планують такий самий перехід. 87

Чому дедалі більше розробників переходять у галузь web3 і чи потрібно це вам

Markian Ivanichok 7222

Маркіян Іванічок, блокчейн-інженер, засновник і СЕО компаній, що працюють з децентралізацією, у цій статті оглядає актуальний стан ринку web3, роз’яснює філософію децентралізації, розповідає про українські проєкти галузі та дає поради українським девелоперам, що саме потрібно опанувати та якими навичками володіти, щоби стати затребуваними фахівцями у web3. 129

Коментарі

Дивись не вбийся
Куди ходила дитина? Якщо не секрет. Маю на увазі напрямок, не конкретну школу.
Нам везло 😀, хоча й не всякий раз.
Освіта людини, це в тому числі те що залишиться від шкільної програми через пару декад, коли незадіяні знання вивітрились «з під кришечки» і залишився сухий залишок.
Світла пам’ять герою! Герої не вмирають!
Виходить так незручно, шо аж значення слів забув.
Але ж треба читати джерела. п. 12 Порядку № 76: До загальної кількості військовозобов’язаних працівників враховуються працівники, призвані на військову службу під час мобілізації після 18 травня 2024 року.
Можу розказати вам як то роблять у гуртках, то не великий секрет. Але наслідки того методу, для розвитку дитини, ну прямо погані. Як виявляється — не завжди телефон найгірше.
казино завжди виграє
Гуртки та батьки, які якісно контактують з дітьми виграють у телефона. Але до підліткового віку.
Дуже багато чого
З точки зору здорового глузду кандидат — відомий комік і художній керівник виглядав в 100×500 разів краще ніж два рази судимий «поффесор» та доктор наук.
Імовірно так, але наприклад ті приватні школи що були в межах доступності в мене не існували так довго щоб накопичити відповідну статистику.
але ж мобілізований переходить в статус «не військовозобов’язаний» ...
20-30 років тому вся програма була також повним лайном, з тих часів щось сильно змінилося?