Як використовувати ДОУ для промо події, конференції або тренінгу

Аудиторія DOU.ua – це програмісти і, ширше, співробітники українських ІТ-компаній. Ми завжди раді допомогти розповісти нашій аудиторії про події, які їй цікаві.

Всі події ДОУ публікуються у розділі Календар. Розміщення анонсів некомерційних ІТ-подій і великих ІТ-конференцій і заходів безкоштовне, просто заповніть цю форму. Редакція календаря лишає за собою право відмовляти у безкоштовній публікації без пояснення причин. Анонси платних курсів (і промо-вебінарів/семінарів до них), тренінгів, майстер-класів і т.д. ми публікуємо за умови придбання розміщення за 40$ в Календарі.

Редактори DOU залишають за собою право відмовляти у публікації події/топіка, якщо вважатимуть його нецікавим, а також редагувати їх вміст. Особливо це стосується різноманітних тренінгів, вебінарів і не ІТ-подій (загальні події по інтернет-маркетингу, бізнесу, SEO і т.д.).

У нас є цілий ряд інструментів, оптимізованих для просування подій. Розсилка, блок «Не пропустіть», Міні- і Максі-шапки, Топ-плашка. Детальніше дивіться сторінку Реклама.

DOU.ua в ролі інформаційного партнера

В окремих випадках DOU.ua готові виступити в ролі інформаційного партнера, забезпечивши додаткову увагу вашій події. Зазвичай, йдеться про (великі) некомерційні заходи, такі як PyCon Ukraine або OdessaJS.

Репортажі та звіти конференцій

Ми не робимо репортажі і не розміщуємо матеріали партнерів у редакційній Стрічці. Ви можете опублікувати подібний репортаж самі, на Форумі.