Ну звісно ж мені як трактористу щойно зійшовшому з трапу літака була дуже дивна така передова технологія переказу грошей як паперові чеки. А от наднадійнійний захист забезпечення платежу під назвою ’довіра’ і зовсім поставив під сумнів незчисленну кількіть електроних платежів починаючи від paypal і до локальних банківських переказів через email (www.bankofamerica.com/...
Тут все різниться від штату до штату. В NJ ніби поки можна написати відказ по релігійним причинам. Але поки наслідків я не знаю. Як і не знаю що станеться якщо провтикаєш вік прививки — деякі не даються коли дити вже переросла. Але враховуючи їх бюрократизм можна попати таку халепу що довго не виберешся
Звісно ж можна на роботі використати, або купити щось типу: www.tomsguide.com/...
Але в Україні взагалі можна без цього можна прожити, а тут не все так просто.
Перша стаття де хоч трохи розказано про мінуси проживання в США. А то, що не стаття, то таке враження що автор з розовими окулярами не розтається.
Але то тільки менша частина проблем і неприємностей :)
Автору дуже повезло що не довелось:
1. Попасти до стоматолога (звичайна страхівка зазвичай не покриває стоматологію). А стоматологічна страхівка може не покривати всіх лікувань/маніпуляцій. Наприклад повторне лікування пробломбованого каналу (~ $700 за 1 годину роботи, це не самий гірший варіант, можуть гялнути в рот і сказати що ми таке не робимо і просто взяти $100 за консультацію і так по кругу пару раз поки лікаря не знайдеш)
2. Попасти в emergency room. Думаю тут варто просто погуглити. Або просто переглянути відгуки.
3. Подавати податки перший раз особливо коли дитина вписана в паспорт батьків.
4. Ремонтувати машину.
5. Ну от трохи з медициною мали справи, але то тільки початок. Коли почнуться педіатри було б багато таких ’приємних’ моментів. Особливо коли страхова починає ’зпригувати’ з деяких платежів. Ціна може дуже ’приємно’ здивувати. Також можна забути за педіатра якого можна викликати додому. І швидку допомогу яка приїжджає на високу температуру.
6. Знову страхові, але вже не медичні а автомобільні. Коли легше самом машину зробити (забити і їздити так) ніж заробити штрафні бали і автоматичне збільшення страхових платежів.
7. Отримати driving licence для жінки яка не має SSN i відповідно роботи. Дуже цікавий квест.
8. Міжбанківські платежі. Цікава штука тут. Одного разу платіж йшов 8 робочих днів і прийшов... паперовим чеком по пошті :) Ну паперові чеки то тут особлива тема. Дуже ’потрібна’ штука в 21 столітті. Але тут без неї ніяк. Як і факс :) Тут частенько доводиш людей до ступору коли кажеш що не маєш факсу щоб отримати/вислати документи.
PS. Графік прививок якщо комусь цікаво порівняти з Україною: www.cdc.gov/...
В нас на проекті Smooks. Не впевнений що він найкращий, так як він з класу робить XML, а потім назад в POJO.
Ось аналогічне питання з відповідями: stackoverflow.com/...-object-mapping
Працюю на проекті, де JDBC це не найгірший варіант. І ще багато яких «скарбів» залишилось з часів
Ось чому не люблю російський менеджмент. Працював в одному банку з російським керівництвом. Так вони за пів року 2/3 персоналу звільнили. Тому коли шукаєш роботу і йдеш до росіянина — треба розуміти, що він з персоналом не рахується. В один день можуть прийти і попросити на вихід. І це не вийнятки, а радше одна з вичначальних рис. Українські менеджери, звісно також грішать таким але шанси вже на багато менші попасти в таку ситуацію. Ну і звісно, західний управлінець найбільш бажаний. Мабуть вони думають, що і в нас профспілки інснують/працюють.
От коли в підборі попрацюєте тоді і будете розказувати на скільки широко дивитись потрібно
А якщо ширше дивитись — то можна сказати що ТС і так плутає HR з рекрутингом.
І це тільки моє IMHO чому б я не подзвонив кандидату і не назначив співбесіду.
І я б не шукав причин чому людина покинула освіту чи видумував від чого вона лікувалась.
Таки не раз бувало. Рекрутерський досвід таки пригодився ;)
А зараз на співбесіди ходжу рідко. Може не тільки я їх не люблю?
Тоді це пояснює чому топікстартер не може знайти роботу.
5. Хоть щось розуміти в ІТ. Область специфічна приймати вакансію прийдеться не тільки по особистих якостях і загальних вимогах, а й по техніних термінах: мови программування, сертифікати, стандарти і т.д.
PS Ну і особисто моя думка. Набільше не люблю рекрутерів з психологічною освітою. З їхніми малюночками для проектування особистих якостей і т.д.
7) для даної спеціальності підходить будь-яка адекватна людина, більше особливих вимог не треба, так як решту можна навчитись по ходу роботи
Не згоден. Я мануальщик. Пишу не складний софт на Java також пишу скіпти на vbScript. SQL для тестувальників, це думаю, вже стандарт давно. Хоча бувають випадки коли народ не знає нічого з цього. І ціна тоді різна. В Automation QA не заглядав.
Є тестувальники вебу які більше будуть знати html, php .... Є testing in development ...
Тому скидати мануальних тестувальників в одну купу просто не логічно.
Якщо QA знає Java/C++, PowerShell/bash/vbScript, SQL(TSQL, PL/SQL) — то це як мінімум жирний плюс до репи. А скоріше плюс і в зарплаті.
А мене просто бісить, коли пишеш коментарій воно само тебе підписує на нові коментарії які приходять поштою.
Цікаво, з прикладами і з нюансами. За філософією просто засипав.
Працюю в тестуванні без інженерної освіти. Думаю не в освіті проблема, а в знаннях. Ставите Oracle XE і вчите SQL, а також книжки по тестуванню tester.com.ua/booksЧерез <nobr>3-4</nobr> місяці можна ходити на співбесіди і проситись джуном.
PS А про освіту думаю треба або ходити стаціонарно щоб вчитись, або не ходити протирати штани і платити на лапу. Звісно якщо ціль заграниця — тоді без корочки нікуди :( Хоча на моїй практиці МП з Європи музикантом був за освітою.
Так як так все ще СССР
І якщо за
Ніколи не розумів коли з тестування роблять неабияку складну професію.
Нормальних кадрів зараз не багато тому можна трохи і поперебирати якщо вже не припирає фінансове становще.
Я не зможу переконати. В мене просто в голові не вкладається ця передова технологія. -checks-cheques-in-the-US
Розумію що тут просто необхідно користуватись чеками бо неселення в основному старе. Тому просто константація факту — хронічна відсталість: www.quora.com/...