Не зрозумів в чому гумор?
Вони на держсвята планують здавати офіс в суб аренду, чи що?
Але ж в Польщі все рівно жорсткіше відносяться до українців!
До речі, там знову якось алконавта за пʼянку за кермом спердоляють, не бачу апдейта від пана.
Ну то треба їхати дивитись, чого його тут питати.
Дивно, але за 11 років можно було вже і паспорта польського зробити.
Нафіг тоді ті всраті Іспанії, в світі є багато приємніших місць де можно на ремоуті працювати.
Ой, та можно все, тільки нахіба
Минулого тижня бавився
Була бага яка при одних кейсах репродюситься, а при інших ні.
Як роблять нормальні люди?
Відкривають дві вкладки браузера і крок за кроком дебажать той шматок коду шукаючи різницю. Роботи десь на годину там
Що зробив я?
Ну в мене ж копайлот, моделі там усяки, чатгепете, кладсонет та ще якась барахло. Ну отже нафіг дебаг, зараз напишу гарненький промпт, детально опишу проблему і через пару хвилин отримаю фікс і юні тести бонусом.
Ну того.. години чотири я спілкувався з різними агентами, вони там щось фіксили, тестили, я уточнював, врешті решт якось то все пофіксили, я викинув купу непотрібного коду з фіксу і якось наче нічого вийшло.
Ну іконки хоча б в свг файлах зберігали, а не хардкодили.
Не вийде, з такою зп в офіс треба навідуватись хоча б пару разів на тиждень.
Та я знаю то все)
Я просто відразу з козирів зайшов, щоб воду довго не лити.
на додачу до того, що LLM досі пишуть не найкращий код, вони часто спотикаються на нюансах C++
Та який там с++
Я якось поставив той Клауд код, подивитись що воно таке.
Двадцять євро, чи скільки там, за підписку заплатив.
Ну щоб протестовали як воно працює сказав йому створити веб морду на регулярні для апі на chess.com. Ну щоб в шахи в браузері грати і той апі використовувався.
Воно щось там згенерувало, воно навіть працювало.
Поліз дивитися в код, відкриваю перший компонент і бачу що фігури в шахах зроблені як свг іконки і захардкожені прям в компоненті тупо стрінгом, в одну строку. Ото прямо отой весь xml в одну строки вліпдений, навіть без форматування.
Не пережив, закрив Клауд код, відписався і більше не відкривав.
О так, до речі, забув ще відмітити що треба виділити бюджет на каву та макдональдс.
І це мабуть найболючіша тема тут.
Ні, ну баби різні бувають. Але ж у пересічного відвідувача доу планка вище середнього, то я просто по те, що треба й самому відповідати тій планці.
А знаючи як виглядає середньостатистичний відвідувач доу (бо сам такий же) вказує на те, що не завадило б поправити щоб баби від них хоча б не тікали.
О, саме ця поведінка. Причому, що цікаво, років до тридцяти ця сама козлота була принцем
25 то ще пацан, ранувато
То жерти менше, в спортзал, схуднути, зуби вставити та одяг норм купити.
Комунікативні навики прокачати
Ну як воно треба звісно.
То вже після тридцяти років. У жінок то щось з біохімією повʼязано.
Думаєте чого багаті чоловіки молодих коханок заводять? Бо мозги не виїдають.
Зовнішність і в 40+ можно зробити, а біохімію поправити то ніяк.
Так що ото раджу ТС користуватися цими благами поки молодий.
Дівчину собі знайди.
Бо робота вона буде завжди, а рівень тестостерону через певний час впаде. І шкода буде за просрану молодість у тому віці, коли вже й не треба, а згадати і нічого.
Ну так тож не українцям з незрозумілою візою платять)
Ого, я такого ще не чув.
Та й взагалі, про те що там когось знову спердоляли я більше від вас дізнаюсь.
Продовжуйте спостереження.
Україна зараз відвоює кордони 1991 року та буде відвойовувати українців, яких Європа не випускає на батьківщину, ось побачите.
Ну так, мавпочки повинні радувати око хазяїна