1. Колись купив DreamMachines за всі гроші з GTX 1080. Пару років працював прекрасно, обслуговувався регулярно. Потім пішли графічні артефакти, потім відвали відяхи. В сервісі розводять руками, неможливо траблшутити, треба купувати нову відяху, яка 3х в ціні від звичайної.
2. Купив 4070 і envelope Razer Core X. Пробував бавитись на звичайному ноуті з ноутбучним i7 і 16Gb RAM. Постійні відвали відяхи з синіми екранами. Хардварні чи софтварні — хз.
3. Зібрав десктоп, всунув в нього свою 4070 — все поки прекрасно.
Garmin Index BPM
На підпистці на взвод, у якому служив + пару тисяч в місяць на термінові збори
Хоч якесь мило, хоч якись порошок там є, ну і всі ж навколо взяли з собою:) Беріть на навчання по-мінімуму, просто щоб протягнути перші пару днів а далі вам багато речей видадуть, цілий 90л баул. Потім з часом купите собі і красиву форму
У нас не було ніякого БЗВП, і ніяких курсантів наступних)) Зараз хлопці щось там проходять, після 2 років в ЗБД
Для початку навіть це надлишкове. Я в кінці служби теж їздив з причіпом майна :)
Ну так от, якщо ви залишитесь служити у зв’язку, як колега наверху написав, будьте готові до такого повороту подій. У зв’язківців дуже багато майна, польовка, радіостанції, генератори, автомобілі. За це все барахло матеріально відповідальний офіцер, начальник зв’язку батальйону чи командир взводу. Будьте уважні, бо вам ваш попередник може втюхати про***ане майно як наявне, а у вас потім буде менінгіт зі списанням.
Не в учєбці)) Після неї вас же в бригаду відправлять, правильно?
Не менше місяця навчання, якщо по вашій спеціальності. Якщо будуть перенавчати — то
А у вас не написано у повістці, яка мета і термін?
Крім особистої електроніки беріть дощовик, миску і кружку металеву (кружку беріть таку, в якій можна кип’ятити воду, не двошарову), ложку нормального розміру, ніж складний, натільний одяг на перші пару днів, рушник (нормальний, не мікрофібровий), блокнот/зошит, ручку, специфічні медикаменти, засоби гігієни. ВСЕ. З електроніки рекомендую відмовитись від еппл на користь андроід. Далі вам все дадуть, цивільний одяг і взуття відправите додому. Взуття побачите, чи вам зайдуть талани. В залежності від звання, ви або станете командиром взводу зв’язку, або начальником групи зв’язку і від того буде залежати ваші подальші покупки власного інструменту.
Це трохи дивно, теж з 25.02.2022 на службі, УБД досі нема, але квиток дали зразу після прибуття в сектор. Ви були в секторі?)
Я служив. Справді, непросто було влаштовуватись на роботу, бо тупієш. Я служив зв"язківцем, у нас ще більш-менш цікаві були таски, але це як день бабака.
крымчанина ответ
пнх
Звичайно, гугліть Звільнення військовослужбовців, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації в умовах воєнного стану
В перший день вторгнення пішов служити, відслужив 14 місяців, звільнився за сімейними, пішов на роботу. Вчинив би так само, але офіцером, бо служити солдатом дууже непросто.
А наші рідненькі і, мабуть, патріотичні сервіси дають безкоштовні ліцензії українцям? Хоча б ветеранам?
З їхньої сторони цікавий троллінг, працівники-кацапи, вони ж 100% знають, що ліцухи безкоштовні для українців))