В мене немає ніяких автівок, то все мами. «Мама любит скорость!» © якийсь неплатник податків
Ти правий, мені потрібно було більше читати між строк.
Ну от в тих інтервью що я читав на доу — люди повертались як раз за грошима. Наприклад тут dou.ua/...cons-of-living-in-canada
Любителям «порєшать» звісно тяжко буде в імміграції, не тому що корупція тільки в Україні, а тому що корупція це завжди закони неписані, і імігранти просто не знають місцевих ритуалів (а ритуали країни походження не працюють в інших країнах). Тому, доречі, імігрувати є сенс тільки в країни де можна нормально жити і без корупції.
Я в этих ваших веб технологиях не шарю, но могу предположить, что там лежат ключи-явки-пароли и кастомер не хочет светить их галере. А галера соотв. поднимает окружение локально
Можно мати конфіг файл для локального енвайрмента в гіті.
Можна мати ключі-паролі-явки в кєй волті в улюбленому клауді, і налаштувати стягування паролів і явок звідти (як приклад — крутити локальний енвайрмент в умовному minikube, який читатиме паролі і явки за допомогою умовного secrets store CSI driver на ваш вибір).
І взагалі після того як шаряться через скайп креденшали Юлія, казати про секьюрність в цій конторі — це давати їм занадто багато кредиту довіри.
Дибіли у владі — це не проблема, це наслідок. Проблема в тому що більшість людей за них проголосувати, а окремі мамкині нігілісти ще й розповідають що «все одно голосувати нема за кого, то хоч посміємось».
Останнім часом були популярні статті «як я пожив в %countryname% та повернувся в Україну», чекаємо статей «як я пожив в %countryname% та повернувся в Україну, а потім повернувся в %countryname%»
Максимальный размер (не ставка в %, а именно размер в грн, независимо от базы) налога — это конечно новое слово в экономике. Давайте все просто будут платить по 10 тысяч грн в месяц, и все — а кто не может, то его проблемы — наши героические айтишники, как известно, помощи людей других професий не требуют, у них самодостаточное натуральное хозяйство.
Я думаю ви невірно зрозуміли мій коментар (не стверджую що це ваша помилка).
Я вважаю що порівнювати з/п full-time employee варто з працевлаштуванням по КЗпП — і тоді і різниця в податках буде не така велика (18% в Україні проти 26% в Канаді при з/п в 120 тисяч на рік, і в ці 26% вже входять соціальне страхування, пенсійні відрахування, тощо), і зарплатня буде не як в топ 1 перцентіля ФОПів.
А якщо людина порівнює дохід і податки ФОПа в Україні — то варто порівнювати з контрактором в Канаді, і там можна буде отримувати не
1. Ніхто не каже що вона особисто вам потрібна, але живете ви за законами (в тому числі про податки) які приймають за вас інші люди.
2. Автор в статті жалівся на канадську медицину і освіту — ну от щоб не жалітись на українську, треба або багато грошей платити напряму лікарям і викладачам, або платити багато податків.
Оффтоп звісно, але — портфель власноруч набирали, чи пресет банка?
Цікаво доречі, що можливість платити податки по ставці в рази менше ніж усі інші громадяни України сприймається як ключове невід’ємне право людини і айтішника. Тому що фінансувати прекрасну українську медицину та освіту мають всі інші.
Ну і ще цікаво, що порівнюється «гола» з/п по Канаді і Україні, от тільки в Канаді отримувати стоки/опціони/річні бонуси в
В принципе имеет смысл, но лучше привязывать не к миллион/сто тысяч гривен а к минимальным зарплатам (или их процентам, например 10% от минимальной зарплаты). Иначе, имея влияние на НБУ всегда можно провести деноминацию, курс гривны установить 1 к 1 к доллару, ну как в совке (Все равно свободный рынок запрещаем, так чего мелочиться. Да и зачем вам доллары — за рубеж вам все равно нельзя). Чтоб заработать 100 000 на залог было нереально. Ну и заодно чтоб всегда можно было заставить всех пахать бесплатно на благо родины (ведь 10 000 в месяц ни у кого нету). Ну и голосовать чтоб тоже не могли (откуда у ж взять 20 000).
щуряча отрута :)
странно, всего 4 человека поддержало, а ведь финалистов 11, ждем остальных 6
low priority queue :)
а где в Украине можно получить 10% годовых с уверенностью что за 20 лет ничего не случится?
здесь были пространные рассуждения что может произойти с деньгами в украинском банке за 20 лет, но решил не капитанствовать
в таком случае я вижу только 2 варианта развития событий:
1) это айтишники — прекрасные специалисты, которые ждут пока компания даст им 3,5к+200 баксов пересмотров (ведь компания хочет оставлять себе поменьше — а сотрудникам платить побольше)
2) этим айтишникам не видят смысла платить так много денег, возможно стоит стать более востребованным на рынке путем улучшения своих знаний и скилов
вроде других вариантов нету, и это абсолютно не противоречит собранию сочинений Ивана Андреевича, которые были вольно пересказаны выше
Так я якраз копірайт вказав :)