+10k
Так уже постійно зменшується.
Насправді ще є варіант перевестись на 2 групу, загального оподаткування, і подавати 0 дохід весь час.
З нового 25го року ЄСВ треба обов’язково платити
Ну от дивіться, Гетьманцев на ТВ заявив — і податкова уже анулювала реєстрацію по 3 групі для усіх усіх інтернет провайдерів, які використовували спрощену систему оподаткування. Раз — і все, ти уже не можеш працювати, оформлюйся заново) Це Україна)
Читайте деталі в першоджерелі — пості Безуглої в ФБ (дожились, читаємо Безуглу як щось адекватне)
Всі імена в першоджерелі — пості Безуглої в ФБ.
Громадське і Доу чомусь вирішили імена потерти в тексті. www.facebook.com/...suX2vQ6cortFVqA75wj84ScDl
Почитайте щось про
Rakuten
перед тим як писати
www.youtube.com/@CarRepairVideos — ремонт електроавто в Києві, цікаві випадки
www.youtube.com/@persha_elektrychka — огляди та відгуки про електро авто та інфраструктуру
www.youtube.com/@dima_maleev — ІТ новини, аналітика
www.youtube.com/@bootuseua — про 3д друк
www.youtube.com/@projektmova — іноземні цікаві відео про науку українською
Це ті що після співбесіди поліграфом перевіряють кандидатів?
Ходив пару тижнів кожен день у Приват, знімав з картки потроху, то свіжі долари на покупку були аж один раз за весь час
Замовляти можна, але не купівлю за готівку, а знімання з рахунку, але тільки в еквіваленті 100к грн в день
Тому що ти прийдеш в банк, а в касі скажуть що долара нема
+5k $
У нас зараз продають за півціни акуми що зняли з Хюндай Кона по відзивній по самозагоранню — то взагалі лотерея, ентузіасти ставлять їх у негорючі металеві шафи та обладнують автоматичними вогнегасниками) Літійні батареї при перезаряді або пошкодженні горять як порох, свинець просто псується
Головний мінус Lifepo4 для мене — небезпека загоряння. Тому обрав для себе варіант купити в 2 рази більше АГМ свинця
Еще актуально? Ссылки так и не работают
+