тому що це не прибуток, я заказую послуги в іншого ФОП на «субподряд»
прибуток — це те що залишилось
Тут виникла ідея. Чи може ІТ-фоп перевести кошти зі свого валютного рахунку на рахунок іншого ІТ-фоп, ну наприклад за консультування з питань інформатизації?
Ті кошти — які перекидаєш іншому фоп-у рахуються як прибуток, за них податок потрібно сплачувати?
Тут виникла ідея. Чи може ІТ-фоп перевести кошти зі свого валютного рахунку на рахунок іншого ІТ-фоп, ну наприклад за консультування з питань інформатизації?
Ті кошти — які перекидаєш іншому фоп-у рахуються як прибуток, за них податок потрібно сплачувати?
Ініціатор(и) законопроекту: Дубінський Олександр
не приймуть
Так что, быстренько в Одессу поступаем на курсы?
два монітори, кава, крісло, команда, мітинги не по зуму, зручно обговорювати якісь архітектурні рішення
і кава безкоштовна, і якісь ділові моменти зручніше обговорити
Umowa o Pracę виходить для компанії самий дорогий (майже x2 від твоєї зарплатні на руки), але для працівника навпаки — самий зручніший — і медична страховка, відпустка, і пенсійне забезпечення, і на випадок безробіття, да і роботодавцю звільнити тебе буде не так вже й легко.
Якщо оформляти B2B, те що як я розумію пропонують більшість роботодавців, то всі ці фішки доведеться купляти самому собі самотужки.
Скільки буде коштувати, наприклад, медичне страхування, пенсійне забезпечення, «самострахування» на випадок безробіття, і т.д. якщо за ці фішки платити собі самому?
1. Про пенсійне, я так розумію, поки не отримав громадянства, можна не замислюватись, якщо громадянин іншої країни платити ніхто нічого не буде?
2. Про страхування на випадок безробіття. Я так розумію, поки нема громадянства, якщо щось не так, то чемодан вокзал Україна? Чи за умови umowa o pracę трішки не так?
3. Медичне страхування. Яке краще обрати? І в чому різниця між державним страхуванням і приватним? Щось таке чув що державне виходить чі кращим, чи вигіднішим.
4. З відпусткою все зрозуміло. Додаєш 1/12 до побажань до зп.
Питання задаю щоб погодившись на B2B, зрозуміти що не продешевив, так як кучу всього доведеться ще платити з власної кишені, і може виявитись що umowa o pracę при меншій зп на руки в довготривалій перспективі вигідніший.
Якщо я хочу отримувати скажем $1000 (для простоти розрахунків) в Польщі на руки, скільки це буде коштувати для компанії у випадку «Umowa o pracę» і B2B?
якщо платити 19,5% і 22% ЕСВ ніхто так працювати не буде. Згадайте історію про 29/40 — уже зараз люди реєструють фоп в Польщі.
у меня два оффера польские компании отозвали, так как клиент не захотел сотрудничать с теми кто находится на территории Украины
Дякую. Гарна стаття.
А можна детально розповісти про різницю між B2B і «Umowa o pracę», якщо розглядаєш працевлаштування в Польщі? В чому різниця?
Якщо розглядати другий варіант, для компанії, в плані податків, скільки ти будеш коштувати?
Є якийсь калькулятор типу «зарплата net», «зарплата gross» і «скільки за тебе платить компанія»?
Там ще десь була інфа про 7% податків для ІТ-ФОП Молдови. Цей варіант, якщо не хочеш платити в Україні податок 29/40, є сенс розглядати?
З ФОП-рахунка можна буде розрахуватися, чи потрібно буде купити по 40, а продати по 29?
И че, там на границе с Крымом с украинским паспортом нормально пускают?
Через Сумскую область можно выехать, или в Сумах там уже наши погранцы на границе стоят?
краще б телефони так банили, по imei на рівні оператора, щоб ніхто не міг подзвонити
От чому оператори не блокують телефони за заявою власника? (чек, коробка)
хто на руки, все офіційно — зарплата на картку, це тільки в рашці на руки платили
звичайних людей, які заробляють на заводах або стройці в сусідніх країнах
їм цей податок 29/40 ще більше невигідніший!! навіщо перекидати рідним по курсу 29, якщо можна перевести їх «сюди». 5% податку в Україні для ФОП, чи не 5 — цим людям взагалі фіолетово!!!
5/10 нормальна би тема була.
маю на увазі на iban монобанку, який уже закордоном. Ну і щоб перекидати в валюті.