Але схоже, що великим ІТ-компаніям простіше шукати джунів поза столицею, де нижча конкуренція за таланти.
Мені ближче концепція, що найм джунів — то є інвестиція. При чому довгострокова. Навіть гігінтам не завжди вдається вибудувати бізнес-процеси так, щоб люди могли ефективно здобувати досвід, зберігати лояльність до компанії і таким чином помагати проектам тримати профітабіліті таргетс.
Ві Львові та Харкові просто кращий «інвестиційний клімат» — менше витрат на пошук, менше витрат на навчання, менше витрат на робоче місце, менше ризиків що недосвідченого спеціалістку чи спеціалістку захантять поверхом вище,
для тих, хто хоче перед тренінгом побачити плейбек перформанс наживо, є кльова можливість то зробити
«ВНОЧІ». Перформанс Київського плейбек театру «Під Зонтом»
24 січня 2020 (п’ятниця) 19:00 — 20:45
Київ, вул Антоновича 23, The Best Place
www.facebook.com/events/458383991498613
Приходь зануритися у нічний світ, який він є, спуститися на поверх нижче у підсвідомість — у баченні відомого київського плейбек театру.
Що ти робиш вночі? Може, спиш і літаєш у снах? Може займаєшся коханням? Може, розмовляєш по телефону до ранку? Може, не спиться? Або насолоджуєшся новенькою постіллю? Або плануєш? Може, працюєш? Може, це єдиний час наодинці із собою?
В одному ми впевнені — ніч, той проміжок доби, коли продовжується насичене життя, сповнене історій!
За океаном такі штуки вимагають від студентів-програмістів у примосовому порядку. Типу для покращення емпатії, креативності та командної роботи
cacm.acm.org/...jors-take-improv/fulltext
goo.gl/a7iQ3P Інтенсив «Знайомство з плейбеком» в Харькове
Доступно всем · Организаторы: Школа Магії Театру и ПТІцентр Платформа Театральних Ініціатив
Суббота, 19 января 2019 г. в с 11:00 до 16:00
Да, это ненавязчивая реклама тренинга.Тренинг объединяет в себе групповые, индивидуальные и парные упражнения. Акцент сделан на взаимодействии с другими и наблюдении за собой. В движении и в покое. Метод плейбек-театра направлен на умение импровизировать и выражать свои переживания словами и движениями.
👀 ЭТО ОРАТОРСКОЕ ИСКУССТВО?
Нет, риторика учит формулировать мысль и выражать ее в понятной форме. Внимание обращено на то чтоб вызвать у слушателей мысли и переживания и через это раскрыть тему. В плейбек-театре актеры на сцене словами и движениями выражают те эмоции и мысли, которые родились в них самих. Родились от истории рассказчика или рассказчицы.
👀 ЭТО ИНТЕНСИВ АКТЕРСКОГО МАСТЕРСТВА?
Не только. Актер сосредоточен на себе и на роли, заданных обстоятельствах, биографии персонажа. Плейбек перформер, выражая свое состояние взаимодействует с партнерками и партнерами по сцене, не знает наперед, что они будут говорить или делать. Контакт, внимание, взаимовыручка, совместная импровизация — это все необходимо чтобы передать историю Рассказчика.
👀 ЭТО ОЧЕРЕДНОЙ ТРЕНИНГ ПО ЭМОЦИОНАЛЬНОМУ ИНТЕЛЛЕКТУ?
Возможно, ведь понимание эмоций своих собственных, эмоций партнеров и эмоций Рассказчика очень важно. Но в упражнения плейбека это происходит в движении, в разных формах, более спонтанно, чем в заданных тренером упражнениях. С максимальной отдачей.
ЧТО БУДЕТ
👉много драйва
👉взаимодействие с другими участниками
👉музыка — гитара, перкуссия, скрипка
👉живое взаимодействие
👉две мегасимпатичные тренерки: Елена и Алина
👉безопасность и экологичность
ЧЕГО НЕ БУДЕТ
🤚презентации на проекторе
🤚раздаточных материалов для самостоятельной работы
🤚сидения на стульях с задумчивым видом
Вдалося спробувати? Поділіться враженнями )
Якщо ще нє — то ось Вам ще один знак hram-selinskoe.ru/...8-0000066EC30CFA10-1.jpeg
Ще жодного разу не було такого, щоб історії були не цікавими. Якимось магічним чином в залі збираються люди, яким є чим поділитися, які хочуть бути почутими.
Тут навпаки проблємка часто, що історії надто чіпляють акторів та глядачів і доводиться довгий час приходити до тями після перформансів. Мабуть не просто так для міжнародної сертифікації потрібна добра кількість годин особистої терапії.
А от рольові ігри ні разу не нагадує. Хоча може я просто не брав участі у правильних рольових іграх ))))
Ось на гітхабі накопав репо з еталонними котиками github.com/kottans/mock-repo . Схоже, що потроху рухаємось в сторону цивілізації і ця стаття — яскравий приклад тому.
Моя думка проста — якщо дотримуватись здорового глузду при описі репозиторіїв, додавати нормальне рідмі та потрібні лінки, то є ймовірність, що хтось подивиться на чорновики та порадить щось путнє.
Або навіть доєднається та допоможе з проблемою.
Ну якщо гітхаб — то соціальна мережа для інженерів, то з чого мені піклуватися про того хто заходить у мій профіль аж настількі пильно? Якщо так міркувати, то й на фейсбук доведеться постити тілько еталонних котиків
Питаннячко до спільноти — а чи добре використорвувати гітхаб не лише для того щоб ділитися чимось вартим уваги та хорошим, а як «кодозвалище» для різних власних задумок та ініціатив? Типу викладати код та матеріали навіть якщо вони не доведені до кінця, в стані чорновиків ітд.
извините, не могу сдержаться чтоб не запостить прекрасного pp.vk.me/...
Можно рискнуть смотреть записи лекций youtu.be/b2DK6upnHe0 . Там же есть инфа о заданих. Ну и присоединяться к обсуждениям gitter.im/Kottans/Ruby2016
Можно рискнуть смотреть записи лекций youtu.be/b2DK6upnHe0 . Там же есть инфа о заданих. Ну и присоединяться к обсуждениям gitter.im/Kottans/Ruby2016
Но єто будет, к сожалению, самостоятельная работа по большей части.
Ві Львові, Києві та Харкові — очно. Онлайн-трансляції робити непросто і цього разу ми їх не плануємо. Записувати лекції та викладати будемо старатися, але обіцяти, що все буде в повному обсязі та найкращій якості не можемо.
Також курс буде ві Львові та в Києві. Купу питань вже обговорили тут dou.ua/forums/topic/18572
В этот раз курс будет сложнее и интереснее. Нужен опыт работы с руби — даже чтоб выполнить тестовое. Насчет тем, планируем сосредоточиться на альтернативах рельсам — ханами, синатре, грейпе; разобраться в фичах рельс поглубже и освоить необходимый для понимания всего этого бекграунд
В даный момент — только курс по руби запланирован на осень.
Следить за новостями можно тут github.com/...
Место ещё обсуждается. Детали объявим как только определимся.
Харків, Львів заплановані теж.
Что-то мне повеяло ароматом лабораторных из техникума....
А вздрогнул