З точністю до навпаки. Саме в цьому році суттєво зріс інтерес до мовленнєвих технологій в Україні.
Молодці!
Таке питання. Ви класифікуєте речі по одній на фото чи й на звичайному фото людини можете розпізнати, у що вона одягнена (тобто скільки на ній речей і які вони)?
Звиняйте, але про
в Украине это направление (одно из сильнейших в Советском Союзе) похерили полность.— брехня. Певний рівень є і проекти робляться. Так само і синтез.
Західних грошей на жаль нема, але здається по дикторонезалежному розпізнаванню, наприклад телепередач, на пост-совку у нас найкращі результати.
Так це вона і є.
Ну і Мінськ теж наче не помічений на інтерспічі, щоб про «Жуть» писати.
speech.com.ua — інформація по розпізнаванню та синтезу мовлення в Україні.
Дизайн сайту один з найгірших в уанеті. Навіть не можу сказати на якому ще сайті я бачив такий гидотний вигляд форуму.
Наскільки я зрозумів, у цьому проекті використовується лінукс. Бажано без нього.
Гарненький кліп з LadyJava: -)
Я на питання «як довго ви плануєте працювати у нас? » відповів — «поки бачитиму перспективи для власного зростання» і нічого взяли.
3) За ідею дякую. У нас реалізований протилежний варіант. Коли людина пише SMS, a синтезатор озвучує її для станціонарних телефонів.
Я б порадив топікстартеру піти на weblancer.net, створити проект і розписати його в деталях. А фрілансери б уже відповіли на чому його можна зробити і з яким бюджетом.
У Радянському Союзі мало хто займався розпізнаванням на серйозному рівні. Усього кілька відомих у світі прізвищ. Даний джентельмен явно до них не належав.
многие попробовали себя на этом поприще и закрыли проекты. можно вспомнить dragon dictate от ibm. посему, тема явно не имеет перспективы.
Якщо розпізнавання вже затребуване на Заході, то і у нас має перспективи. Це питання часу. Я про дикторонезалежне телефонне розпізнавання.
не воспринимайте это как оскорбление, скорее ремарка:так оно и вышло судя по вашим аргументам:) как и с Таврией мы круты только потому что кроме нас тут никто не делает (до поры до времени пока СССР не закончился)
Так само як і 90% країн Європи
скажіть, а є якась різниця в мовленнєвому сигналі з гарнітури і телефонному сигналі для кол-центру?
тогда в чем смысл этой темы? само-пиар?
І це також)) Але головним чином усе-таки виявлення дійсно потрібних застосувань розпізнавання.
а вы не думали что это приложение можно разработать на раз-два испоьзуя API или на базе того же Офиса?
Спасибі, посмішили))
тогда у вас не дожно быть проблем с инвесторами
Регулярно кілька разів на рік звертаються. Потім ознайомлюються з тим, що таке розпізнавання і на 90% відсіюються.
Ось, наприклад, реально діюча програма www.inferencecommunications.com/Home перевести її з англійської на іншу ніяк не можна, без того, щоб самі розробники програми цим не займалися.
Я мав на увазі серйозний продукт, який би реально працював і приносив гроші. Наприклад, у кол-центрах.
Тому що ви не можете нічого змінити в готових комерційних рішеннях, які є на Заході, у плані мови. Ви ніяк не можете перейти на іншу мову. Ви не можете дати інший набір даних, щоб система натренувалася. Хіба що розібрати програму на асемблерний код і переписати заново або просто викупити його.)) Розвернути ERP систему у порівнянні з переходом на іншу мову це завдання для дитсадка.:)
Так ви ж самі писали, що Калді не змогли оволодіти :-) Тому розпізнавання української якось самі робимо. Та й без української вистачає застосувань.