Мабуть придумали: Bose QC25. Але відгуку дати не можу, ще користусь QC15.
А звідки сума €12000 уставного фонду? Я досі чув максимум про реалістичний бізнес-план для отримання карти побуту на початку роботи.
Не «демон» в значенні української, але в значенні грецької: en.m.wikipedia.org/...n_(computing)#Terminology (там є посилання на статтю про грецьких демонів для кращого розуміння значення слова). Звідси можна перекладати. Наприклад «дух».
Взагалі так, хоча багато роботодавців хитро платять за календарні, а не робочі, тоді було б
начислили за 10 рабочих дней (14 календарных), и из этих десяти рабочих дней высчитали 7 календарных дней “отпуска”
P. S. Дякую топікстартеру за відгук.
Те що в мене в лінкедіні не вказаний досвід роботи вантажником не означає що я ним не працював. Кого я хочу затролити я виразно написав. Чому всі намагаються знайти прихований намір? :-|
Я вчусь у найкращих: www.lorquotes.ru/...ote.php?id=2008 :-)
А якщо серйозно, то я цілив тільки в Junior HR. Вантажник та PHP-програміст — це про мене. А як я міг образити дівчат я осягнути не зможу, тому навіть не питаю.
Єдинє що цікаво — ЗП. Без спеціальних знань та практично без досвіду, зарплата HR — майже середня в Києві. Тепер я розумію звідки їх так багато. Якщо отримаю серйозну черепно-мозкову травму — піду працювати Junior HR на таку зарплату замість побудови кар’єри вантажника. Судячи з деяких очевидних джуніорів, які мені попадались, вони провалились як вантажники на випробуванні інтелекту «не підіймай за цей виступ» — раптом і я провалюсь?
P. S. Я працював вантажником, тому використовую як порівняння. Насправді я дуже багато тупив, тому покинув це і пішов працювати PHP-програмістом (тобто затримався ненабагато вище рівня Junior HR).
P. P. S. HR, якщо Ви образились — або це про Вас, або Ви — дівчина. В другому випадку знайте що це взагалі не про Вас, Ви такими взагалі ніколи не були. В першому ж випадку — можете покарати мене внесенням в чорний список, бажано не тільки Ваш особистий, а й компанії яка Вас найняла.
> gread good
“great good!”
Далеко не всі розробники на php з вами погодяться, та й функції можуть бути заменени відповідними об’єктами та їх методами.
ArrayObject? Це буде реально, коли він буде використовуватись замість масивів усюди. Тобто років через 5.
До речі, можете подивитись на методи масивів та хешей в ruby, їх там теж чималенько, але обидві мови вважаються пристойними щодо роботи з масивами.
Але методи. Я не казав що багато — це погано, просто багато функцій в PHP компенсують відсутність невеликої кількості методів та синтаксичного цукру.
Радий, якщо ви є розробником на php але дуже мало працюєте з їх масивами: мені до них вдається повертатися ледь не кожні
2-3 години.
Масиви я використовую щогодини (я стверджував що «не спеціалізуюсь»), але це проста робота для якої більшість функцій потрібна раз на декілька місяців-років. Власне це і є моя теза на тему гілки.
Гм, якщо працюєте з ними регулярно, гуглить будете лише екзотичні. Інші повинні знати назубок. Бо це — спеціалізація та професіоналізм.
Я не спеціалізуюсь на масивах. Можу уявити людей які спеціалізуються, але вони пишуть не на PHP. PHP погано підходить для роботи з масивами, про це свідчить кількість функцій (порівняйте з Python).
Між тим програмування саме завдяки знанню масивів директив, функцій, методів та властивостей базових об’єктів, налаштувань і т.п. багато ким вважається і «дещо гуманітарним» напрямом.
Так, тільки це називається бидлокодинг. Майже 100% моєї роботи, але мені вдається виконувати її не перевантажуючи пам’ять — гуглити (синонім «шукати») безпосередньо по php.net дуже швидко, та й рідко потрібно.
Сінтаксис та бібліотека напам’ять — це абсолютно різні речі. Про синтаксис правильно, з врахуванням того що є рідко вживані речі. Впевнено синтаксис я пам’ятав тільки коли знав лише одну мову.
ua.php.net/...n/ref.array.php ? Не 120 здається, але близько.
Їх усі гуглять, а не вчать, тому що працювати потрібно не тільки з масивами і не тільки з однією мовою — пам’яті на все не вистачить. Хоча у декого дуже добре розвинута пам’ять. Найчастіше у гуманітаріїв. ;-)
Я проходив курси ПК для початківців та Delphi для початківців вісім та сім років тому відповідно. Задоволений, раджу.
Мабуть, не всі помітили: на відео в 20:38 на словах «сравни с миром» всі четверо дуже кумедно крутять головами, очевидно порівнюючи. :-)
Для мене при працевлаштуванні в офіс обов’язковою вимогою була можливіть вибрати свою операційну систему. Висловив я її як «Лінукс», хоча потрібно було «Дебіан», але коли на робочому комп’ютері я побачив бубунту, мені дозволили її знести і поставити Дебіан. Також написання коду в Vim. В основному інші інструменти вторинні, перехід з git на mercurial мене не хвилював.
Це серйозно і це конвеншен. Коли я вперше друкував на комп’ютері, я не знав, що при друку потрібно не ставити пробіл перед знаками пунктуації і ставити після; ставити пробіл перед відкриваючою дужкою будь-якого типу чи лапками, але не після; не ставити перед закриваючими, але ставити після (якщо після них не знак пунктуації).
Оскільки я вже покрив багато дрібних помилок, пропоную Вам допомогти автору резюме з більшими (цілком ймовірно, він ще не знайшов роботу).
Я б радив пояснити тут «навіщо», і Вам пояснять чому Вам це не потрібно.