ЛОЛ, давай поговоримо про Хмельницький.
я зараз в Києві, світла нема по 6 годин, включають рендомно на
мої батьки зараз в Хм, світла нема максимум 4 години на день(!), часто весь день є.
є будинки, де не відключають взагалі.
допоможи мені визначити, де кращі умови, ЛОЛ.
за 16к ти ізіч знайдеш свіжу 2к квартиру, на нижньому поверсі (що автоматом знімає питання з подачею води), з автономкою чи на крайняк центр опаленням (що знімає питання прогріву хати через кандьор + генератор, з підкл газом (що знімає питання готовки)
постачальники
це про glovo?
ми зараз говоримо за експіріенс Володимира, альо
ну і я юзав китайські на 25грам\відкритого формату\виносні через шланг\джетбойли\на гібридному паливі і ще тищу інших
і робив це часто в палатці, де обєм, як ви розумієте, в рази менший за квартиру
і щоб щось «бахнуло», треба просто тупо тримати газ відритим секунди
я вже мовчу, що він майже моментально згорить і просто не встигне підпалитти бумагу
хіба це якась туалетка
що ніхто не напускав дейзік в ладошку і потім підпалював?
промивають мозги
ясн. оревуар мон шер
сральник в офісі це сральник в офісі
сральник вдома це сральник вдома
ваш КО
соррі, але це звучить як «трошки фантазії»
або як супер хєрові примуса)
ей пане, не перегинайте з вашими предявами, майте міру
кожен живе як хоче, аби це не заважало іншим
альо, тут айті. які гофри, які гайки.
noise cancelling speakers на амазоні за пару к
як варіант для джунів — прості колоночки і звуки природи на максимум, аби глушити той мопед
бабах газу в туристичних плитках
це якісь хєрові примуса, траст мі
сусіда можуть і не відправити, ваша правда
нова пошта?
у вас якась образа на циклум?)
їх імплементував, витратив купу ресурсів, але на сам проект це не вплинуло майже ніяк
ви коротко описали всю мою роботу irl
погладити кота це база за 50$
а
заміського нано-будиночка з генератором, панелями, оптикою+старлінк, грубою та навіть парилкою на дровах
- бонус
ви не праві, змиріться
аби ви мазохіст
ну і поговоримо про офіси, коли сральник в хаті забється)
шутка, надіюсь такого не буде)
я так само накинув як і ви
Ремоут набагато краще.
це субєктивно, соррі
альо, свічка горить вверх
шах і мат