спасибо. гляну
если кому-то будет интересно, недавно случайно наткнулся на канал в телеграме t.me/soaked_by_rain
Как я понял, парень где-то год назад перебрался в Голландию и пишет обо всем, что вокруг. Еще один взгляд со стороны
право мають... фактично, до того момента як виписався ти ще є громадяном України, тому теоретично (дивна річ, що у воєнкоматі теорія чомусь стає часто практикою...лол) можуть дати повістку, медкомісія і т. д.
Як так розумію, консульство робить запит чи можна виписати людину на ПМЖ. Це тривати може до півроку, по тому що я чув. Ок. Яка роль цього запиту, якщо потім самому прийдеться злітати в Україну і пройтись по всім зміїним кодлам держ установам?
а ви виписувались як офіцер запасу чи як людина, що була раніше призовного віку, просиділа до 27 подалі від воєнкомата?
Цікаво яка процедура для офіцерів запасу, вони по ідеї до
350 евро официальная стоимость процедуры выхода из гражданства. До этого 180 за ПМЖ.
це ціни за послуги консульства?
Когда будете выписываться на украинское ПМЖ через консульство, то придется съездить и посетить там кроме всего прочего военкомат. ПМЖ необходимо чтобы выйти из гражданства.
а немає випадково організацій, які за тебе можуть пробігтись і це все зробити? останні походи в воєнкомат згадуються без особливої радості...
Оформить утрату в связи с наличием другого гражданства — право, но никак не обязанность государства Украина. Практика показывает, что оно им не пользуется.
можна детальніше? це значить, що можна подати в консульстві на відмову, але нічого не вийде з того?
а за що саме бабло будуть просити? цікаво аж... «на утримання жеку/воєнкомату/дпі» ? чи банально «приїдь-і-дай-взятку»?
цікаво наскільки висока вірогідність, що потрібно буде їхати на неньку, аби відмовитись від громадянства.....
тобто потрібно податись після 5 років на перманент, а потім після отримання запускати процедуру відмови?
Я читав, що можна отримати паспорт нл без відмови від громадянства юа, якщо виняткові випадки і вони зазначені до початку процесу натуралізаціі. А у звичайному випадку, то маєш отримати паспорт і це по ідеї повинно бути причиною для неньки відмовитись від громадянства.
Поправте, якщо не вірно щось розумію
Не відразу. Якщо кеннісмігрант, то в тебе є 3 міс, не дивлячись на те чи ти пішов, чи тебе вигнали. Це якщо резіденс перміт не експайриться в ту дату, що і твій контракт.
От мене цікавить трошки інше: якщо резіденс перміт валідний і ти йдеш з роботи, впродовж 3 місяців знаходиш нову і знову починаєш працювати... Перміт ще валідний. По факту є employment gap, на сайті IND нічого не знайшов, лише йде мова про residence gap, якого в даному випадку немає. На рівні слухів, я чув, що work history/emplyment gap має значення при натуралізації. Прувів не маю, раптом хтось стикався...
www.amazon.co.uk/...this-minute/dp/0241975972
Є лише англійською. Книга про ефективний режим дня, якість сну і можете відповісти на більшість твоїх питань. Автор співпрацює з багатьма спортсменами і клубами з питання сну.
где глянуть о том какой свет «хороший»? я так понимаю речь о штативе с лампой? буду благодарен за наводку