• Лист CEO Fiverr до своїх співробітників

    Пошук був не прямим. Не завжди тобі попадалась інформація, що відповідала на 100% твоєму запиту. Приходилось багато копати, перелопачувати споріднені матеріали. В ході чого запам’ятовувались якісь деталі, що тільки дотичні до основної теми. Але вони будуть потрібні пізніше. Ну і кругозір теми дуже широкий при такому підході. Ти не варишся у вузькій бульбашці одної теми без дотичних. Набувалась більша карта нейронних зв’язків у твоєму мозку, фізичних зв’язків між нейронами.
  • Лист CEO Fiverr до своїх співробітників

    бути prompt erectus

    Я вже про це писав у своєму пості:

    Ти інстинктивно довіряєш ШІ, бо так простіше, менше енергії потрібно на роздуми. Одна секунда і готовий, рафінований шматок інформації вже в тебе перед очима. На перший погляд, це супер, вау!
    З приходом ШІ цей процес видозмінюється. Люди підсідають на рафіновані відтиски відповідей на їхні запитання. І я розумію чому. Мозок не любить працювати. Це енергетично дуже не вигідний орган.
  • Лист CEO Fiverr до своїх співробітників

  • Яка є альтернатива Польщі?

    А яка є альтернатива майбутньому з нескінченною війною для багатьох, хто зараз в Україні? Поки я такої не бачу.
    https://aboutdifferentthings.com/dlya-bahatokh-dobre-vzhe-ne-bude-ale-ya-khotiv-by-pomylyatysya/

  • За якими критеріями ви обирали б країну для життя?

    Для багатьох добре вже не буде, але я хотів би помилятися.
    https://aboutdifferentthings.com/dlya-bahatokh-dobre-vzhe-ne-bude-ale-ya-khotiv-by-pomylyatysya/

  • Релокація 2025

    Можливо і так.

  • За якими критеріями ви обирали б країну для життя?

    Іноді закрадається думка, що вже ніде не буде добре. В Україні безкінечна війна проти орків. В Європі все потрібно починати з нуля. Теж саме США, тільки туди ще важче потрапити. Якщо тобі вже 35+, то це важко. Поки освоїшся буде за 40-к років. Коротше, зламали нам життя орки, старого не маємо, нове під питанням. Уявімо через рік війна закінчується. Навіть кордони відкрили, диво. Але що потім? Залишатися в Україні розуміючи всі ризики поновлення нової війни чи їхати на чужину обнуливши здобутки та оточення? Простого рішення не існує, старе життя не повернути. Дилема.

  • Лист CEO Fiverr до своїх співробітників

    І де зараз блокчейн? Вони ж кричали з кожної праски що ми будемо вбудовувати блокчейн в кавомашини та всі банківські продукти, він буде всюди. В кожний проєкт його старалися прикрутити бо це було модно, по-хіпстерськи. Але поки далі крипти його не видно. І хайп стих. Ось тепер ШІ тягнуть всюди.

  • Лист CEO Fiverr до своїх співробітників

    Ставайте інженером запитів (prompt engineer). Google мертвий. LLM і GenAI — нова база. Не використовуєте їх як експерти — ваша цінність знизиться швидше, ніж ви встигнете це помітити.

    Так! Ставайте придатком до свого сервісу ШІ, виберіть не думати власною головою, виберіть кліпове мислення, виберіть не користуватися гуглом, а отримувати рафіновані шматки безконтекстного лайна, виберіть бути інтелектуальним інвалідом, що не може без ШІ знайти інформацію на потрібну тему, виберіть бути prompt erectus!
    Якщо серйозно, то я вже писав про наслідки тривалого користування ШІ:
    https://aboutdifferentthings.com/pro-shtuchnyi-intelekt/

  • Релокація 2025

    В ситуації, коли потрібно тут та зараз, Глово зазвичай не чекатимуть.

  • Питання до вайбкодерів

    А так все легко та весело починалось.

  • Питання до вайбкодерів

    Ще одну статтю накатали на доу про вайбкодининг, прямо хіт-сезон цієї теми.

  • Релокація 2025

    Основне, що зараз зупиняє — це потрібно купляти ті автомати, чимось їх перевозити і т.д.
    Витрат багато, мороки багато, а вихлоп туманний.Тут дійсно потрібно сотні локацій, щоб воно окупилось, масштаб великий. Типу як Нова пошта з поштоматами. Ну, мені так теж здається.
    На рахунок застосунку, то можна додати функціонал такий — вибираєш адресу будинку, номер під’їзду і він показує які товари є безпосередньо в товароматі. Це може впливати на рішення про похід в далекий магазин або купити тут та зараз.

  • Питання до вайбкодерів

    Імітація мовної моделі в ШІ починає тріщати по швах на 3-й ітерації.

  • Релокація 2025

    Вже не вперше чую про Glovo, який замінює товаромат в під’їзді у відгуках. Мабуть, моя ідея з цим вендингом не принесе бажаного прибутку, а мороки багато. Тому і пробую протестувати ідею серед людей, так набагато дешевше, ніж починати бізнес без перевірки гіпотези.
    Дякую за відгук!

  • Релокація 2025

    Хотів би спитати в публіки, чи є закордоном така штука, як вендинг останньої милі?
    Я розраховую на український ринок, але цікаво знати, як воно «там».
    Колись прийшла ідея бізнесу, хочу протестувати чи вона життєздатна:
    https://aboutdifferentthings.com/ideya-vendynhu-ostannoi-myli/

  • Що буде після закінчення війни?

    Краще не сміятися з автора, тема затребувана публікою. Вона як рефлексія для переключення з трешу сьогоденності .
    Щоб порефлексувати на тему економічних криз, можна подивитись парочку фільмів.
    Список фільмів на тему економічної кризи 2008 року:
    https://aboutdifferentthings.com/spysok-filmiv-na-temu-ekonomichnoi-kryzy-2008-roku/

  • Питання до вайбкодерів

    А як щодо складнішого завдання ніж опрацювання csv файлу?

  • Питання до вайбкодерів

    Головне, щоб потім не почав за вас отримувати ЗП, після мітингів.

  • Нові Junior розробники вже не вміють писати код

    Copilot-ні індійські сеньйори, це щось. Кумари Насваровичі. 🤣
    Бачив колись кодову базу таких спритників на одному з проєктів. Плювався довго.

← Сtrl 123456 Ctrl →