Справедливості заради США і Британія свої обовʼязки по меморандуму виконали в повному обсязі. Суверенітету України не загрожували, економічно не давили, а головне ЗІБРАЛИ КОНСУЛЬТАЦІЇЇ в ООН. Як і записано у тому самому меморандуму.
Звичайно тут є питання хто винний, що Україна віддала свій ядерний арсенал за папірець, без будь яких реальних обовʼязків, але то вже інше питання.
українці не підписувалися терпіти відвертих популістів
Тому обрали не просто популіста, а мегапопуліста.
Ющенко як раз важко назвати популістом, адже він робив не популярні кроки. Як, доречі, и Порошенко.
це було так би мовити «не прямо відкинуто»2004-го ака «перший майдан» це буде вже прямо означено2012-го не пам’ятаю вже що якісь мєсні національні вибори? тов. янукович ака «легітимний» коли обрався?
Чесно, я взагалі не розумію що ви хочете сказати.
акстіся товаріщ тов. янукович сам втік не понісши політично соціального навантаження у моменті ні хто його буквально не «скидав» лише за фактом відсутності згідно формальної
Ну так, сам втік. Просто нічого не відбувалося він взяв і втік. Не треба придиратися до слів. Його саме скинули. Сам він збирався правити явно як мінімум 8 років.
Я не кажу, що це було незаконне захоплення влади, як то любить повторювати російська пропаганда. Ні з точки зору закону він справді сам втік, а його місце зайняв тимчасово Турчинов. Тому про ніяке незаконне захоплення влади не йдеться.
Але фактично його скинули. Для того, щоб він втік були створені передумови.
І взагалі мова йшла про те, що з точки зору логіки людини, якій я відповідав, а саме «кожний наступний був гірше за попеденього», то виходить, що Яник був краще за Порошенка (я невірно там написав «за Ющенка»).
тож «народ» там буквально не при дєлах
Дуже дивна фраза. Причиною того, що Януковіч збіг став Майдан. То виходить народ на Майдані не при дєлах, а хто тоді? Госдеп?
пох. простіті
Що таке «пох. простіті»?
От оберуть Притулу, тоді точно заживемо :)
До речі, після свого президенства, він через рік повернувся до клюба мільярдерів
Ви погано розімєте, що таке «статки». Умовний Ілон Макс мільʼярдер не тому, що у ньго вагони гігабаксів, а тому що акції Тесла наразі так коштують на біржі.
Так само якщо в Україні почався економічний підйом і акції Рошена, або оцінка вартості цього бізнесу стала більше, так і Порошенко автоматично став «багатим».
хто йому заважав бути чесним
Ну добре що наразі мудрий нарід обрав справді чесну людину, яка не має і ніколи не мала ніякого бізнесу у Мордорі. Ах да, то був не бізнес, а «творчість».
і закінчуючи співпрацею з регіоналами та Медведчуком
Вам би ще розуміти як працює парламент. Різніця між Зеленськім і Порошенко в тому, що Зеленський наразі має монобільшість у парламенті. Його політична сила може голосувати потрібні йому закони. У Порошенка такої монобільшості і близько не було. А значить треба було постійно про щось домовлятися. В тому числі с регіоналами, яких наш мудрий нарід після майдану навибирав до парламенту дохріна.
Справа саме в Порошенко. З нього зробили монстра, і в цьому приймали участь усі ЗМІ. А народ хотів «чесного». Хто сказав, що людина, яка все життя була у такий брудній справі як шоубіз — чесна, я хз.
Те, що сказав народ нічого не значить. Народ і майдан не підтримував у своєй більшості. І приблизно половина народу проголосувала за Яника першій раз, а другий трохе більше половини. То Яник був краще Ющенка? А чому тоді той самий народ його скинув?
Порошенко пройшов у другий тур. Ющенко не набрав ніфіга.
Але проблема була не стільки в Ющенко, скільки в том, що йому дуже сильно порізали його можливості ну і срач у стані «помарачневих» зіграв свою роль.
Підтримка громадянами і якість — це різні речі. На умовному заводі може бути гарний керівник, який веде завод вперед і дає прибуток. Але людям не подобається, що їх змушують працювати. І якби були вибори, то його б вигнали. Але на заводі виборів не буває. Тому що там «простий нарід» ніхто не питає.
Я не казав що усі українців займаються низько кваліфікованою працею, але більшість їде саме за тим. Хоча б тому, щоб бути умовним білим комірцем треба знати мову, а то і мати місцеву освіту.
Ескпати це скоріше ти, хто поїхав по робочій візі, але має в голові залишитися там назавжди.
Наразі ще ситуація трохи інша, тому що чоловіки заробітчане тупо не можуть виїхати, а крім того виїхало багато людей які в Україні себе непогано почували.
але з власної вибірки
У вас як у айтішника і коло спілкування відповідне. Крім того, Швейцарія ніколи не була сильно популярним місцем серед наших заробітчан.
У мене теж коло спілкування інше, але я знаю немало людей, які їздили саме на сезонні або тимчасові роботи. Також маю декілька мігрантів серед друзів та родичів які так само змушені виконувати таку роботу.
Знаю лише один успішний випадок коли людина працює у офісі, але вона знає англійську, а для Бельгії це вже добре. Наприклад десь у Іспанії, або Франції це не допомогло б їй влаштуватися на добру роботу.
Наприклад тому що бомби падають періодично, але знаю багато людей, які повернулися і під бомби. Навіть з Німеччини, де мали соціалку і житло.
Саме так. Треба вчити мову і адаптуватися. А ще треба платити багато податків, а ще наприклад у людини у Харкові була власна квартира, а тут треба платити доволі велику частку доходу за неї. Або скажемо тут людина була юристом, лікарем, а там треба починати з нуля.
Це сеніор бек енд девелоперу, або Андроід девелоперу не треба перевчатися, а часто навіть мову не треба вчити (знаю людей, які живуть у Іспанії вже два роки і по іспанські нуль). А є купа професій, представникам яких доведеться починати все з початку. А це важко.
В цьому сенсі також легше звичайним працівникам. Водії, сантехніки, електрики.
Регіональний представник — це не работяга. Работяга це водій трамваю, будівельник, машиніст потягу, водій, прибиральник, сантехнік. Ніяких особливих ліцензій в більшості випадків не потрібно. Або вони набуваються відносно просто. А оскільки все це дуже потрібно за кордоном, то на ліцензії часто просто закривають очі.
Або власник станції технічного обслуговування, чи кількох фруктових магазинів.
так само це не роботяга. Це малий бізнес. І тим хто мав в Україні високий рівень життя важко буде це повторити там.
Більшість заробітчан їздять на низкокваліфіковану або сезонну працю, де знання мови не дуже потрібно.
Ну і головне дуже багато заробітчан до війни там були тимчасово. Приїхав на півроку, заробив грошей на всьому економлячі — поїхав назад.
Для чого в Україні вчити іноземні мови? Ну хіба що англійську і то далеко не всім вона потрібна.
Це я кажу як людина, яка крім української і російської знає англійську на рівні B2 а ще іспанську (А2) і французську (А2). І ці знання в Україні взагалі нах нікому не здалися.
В Україні заробляючи 2К євро на місяць — ти король. А це зарплата мідла. В Європі навіть у бідних країнах ти у кращому випадку середній клас. Тому гроші не дають звичайно безкоштовно, але є нюанси.
Наскільки я знаю питання у тому, скільки компанія платить ЄСВ.
Питання в основному в том, що ця сумка вам прослужить довго.
Питання не в тому, скільки енергії треба. Питання в том, що робити з пластиком. Власне коли їх закликають купувати питання саме про це. Бо пластиковий пакет або вимагає переробки, яка не те щоб дуже добра штука, або просто буде гнити на звалищи наступні 200 років. А ще краще развалиться і буде забруднювати мікропластиком.
Это сколько именно?
Наскільки я знаю десь 10-20К грн. Але треба розуміти, що пенсійний внесок платиться не з усієї ЗП. Тобто якщо у вас умовно 100К, то 22% буде не зі всієї суми.
Разница по отчислениям и начислениям, если бы вместо работы по трудовому договору работала по ФОП-модели, разве не компенсирует эти полгода
Можливо і так, але там вибору не було. Ну і питання було в тому, існують чи ні соціальні гарантії в Україні. Вони існують.
Якщо питання що краще, платити податки як найманий працівник чи як ФОП то це питання дискусійне. Для індивідуума звичайно краще платити 5%.
Але думаю, що якщо усі будуть ФОПами, то податок буде зовсім не 5%, система з ФОПами розрахована на те, що підприємців мало.
У нас теж є гарна пенсія, якщо ви отримували гарну офіціальну зарплату. В більшості країн ваша пенсія так само напряму залежить від вашої ЗП.
У них насправді інши способи накопичення. Наприклад кредит на нерухомість під низьки відсотки. І нерухомість ця зростає у ціні постійно. І по виходу на пенсію. у вас будинок за 300К євро. І це і є ваш пенсійний фонд.
Вона і так несправедлива. То ви хочете ще додати цієї несправедливості? Тоді питання, коли вибухне. А воно вибухне, бо бідних в Україіні набагато більше ніж багатих .
Ніхто нічого міняти не буде, а народ на виборах або знов обере Найвеличнішого, або умовного Притулу «бо чесний».